App Store Google Play

У Карпівці оновлюють стадіон опорної школи

27 Липня 15:30
У Карпівці оновлюють стадіон опорної школи

У Карпівці Криворізьського району триває реконструкція стадіону опорної школи. Будівельники вже підготували бетонну основу під нові футбольний, волейбольний, баскетбольний, легкоатлетичний і тенісний майданчики. Зверху наноситимуть гумове покриття. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

«Школярі області мають займатися фізичним розвитком на професійно облаштованих майданчиках. Для цього в області модернізуємо пришкільні стадіони. Один з них – у Карпівській школі», – зазначив Валентин Резніченко.

Окрасою Карпівського стадіону буде футбольне міні-поле зі штучним газоном. По периметру передбачені бігові доріжки. Діти матимуть й легкоатлетичну зону. А ще майданчики для командних ігор.

«Раніше тут був пустир. Тепер зводимо цілий спортивний комплекс на відкритому повітрі. Волейбол, баскетбол, футбол, біг, теніс, стрибки в довжину. Діти зможуть займатися багатьма видами спорту», – сказав начальник ділянки Сергій Пільгуй.

Він додав, що бригада виконала основні бетонні роботи. Найближчим часом прокладатимуть дроти до електроопор.

Займаються благоустроєм території. Викладають тротуарні доріжки. На подвір’ї облаштують ігровий простір з гойдалками.

Реконструкція – за програмою Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

«Дуже цікаво, що вийде в результаті. Справжня інтрига. Зміни, які відбуваються – грандіозні, – вважає в.о. директора Карпівської школи Олена Грицан. – Я викладаю в групі продовженого дня. Думаю, для найменших також зроблять щось красиве». 

Вчителька каже, хлопці-робітники працюють сумлінно й акуратно. Залишили парк каштанів на території школи. Він – гордість навчального закладу.

Одинадцятикласниця Діана Мельникова запевнила, як тільки стадіон буде готовий, одразу випробує його з однокласниками. Зіграють хлопці проти дівчат.

«Ми дуже любимо фізкультуру. Особливо влаштовувати змагання. Командні ігри – це енергія, адреналін, – сказала Діана Мельникова. – Особисто я ще й танцями займаюся. На новому стадіоні зможу підтримувати фізичну форму». 

У Карпівській опорній школі навчаються понад 200 учнів. Це не тільки місцеві мешканці. Автобусами учнів підвозять на навчання з прилеглих сіл.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...