App Store Google Play

На земельну ділянку ветерана АТО вдерлись підприємці й покосили пшеницю

26.07.2021 21:30
На земельну ділянку ветерана АТО вдерлись підприємці й покосили пшеницю

В неділю, 25 травня, представники двох комерційних структур, обірвавши стрічку, якою була обнесена приватна земельна ділянка, заїхали на неї комбайном і покосили урожай пшениці.

Про це на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook повідомив ветеран АТО, громадський активіст Ігор Сіренков.

«На земельну ділянку, що належить мені на підставі права власності, яку я отримав як учасник антитерористичної операції (АТО) для ведення особистого селянського господарювання, зухвало та нахабно (як і все, в принципі, що вони роблять), заскочили представники ТОВ «КОДАЦЬКЕ-АГРО», та ДП «НВД АФ «НАУКОВА» НААН». Їх навіть не зупинила стрічка, якою була огороджена ділянка та таблички з написом «Приватна власність». Заскочили та, як кажуть, зробили свою справу», - написав ветеран в соціальній мережі.

При цьому в комбайнерів була з собою «група силової підтримки», яка виштовхувала Ігоря з його ділянки та перешкоджала фіксації дій загарбників.

«Я не знаю, хто засівав мою ділянку. Можливо, що і вони. Хоча не мали на це права. Я не претендую на врожай. Я маю всі документи на цю землю і вимагаю поважати мою приватну власність! Якщо ви потужна агрофірма – це що, так можна чинити з людською землею!?» - обурений Ігор Сіренков.

Законний власник землі написав заяву до Нацполіції та надав усі документи, що підтверджують права власності на земельну ділянку. Також він додав до заяви фото та відео матеріали, які підтверджують злочин.

 

 

«Тепер справа за Нацполіцією та слідчими. Я ж зі свого боку буду робити все, щоб правда та справедливість знайшлись у цій справі, а винні були покарані», - наголошує ветеран.

У коментарях до допису кількадесят бойових побратимів Ігоря погодилися, що підприємці, які вдерлися на поле, вчинили геть не гідно й заслуговують на покарання.

 

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Я пам'ятаю цю країну іншою

Перші мої покупки я робив ще на гроші з Леніним. Батьки відправляли мене малого в сільський магазин із прадідом, ветераном Великої Вітчизняної (це вона зараз Друга Світова:). Точніше купував він, а я...
Ярина Желдак

Незалежність

Скільки у цих словах гордості і болю. Втрат і надбань. Пожертв і здобутків. Незалежність має кольори. Такі ж, як у сміливості, рішучості, віри, безмежної любові і вдячності. Незалежність - ц...
Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...