App Store Google Play

На земельну ділянку ветерана АТО вдерлись підприємці й покосили пшеницю

26 Липня 21:30
На земельну ділянку ветерана АТО вдерлись підприємці й покосили пшеницю

В неділю, 25 травня, представники двох комерційних структур, обірвавши стрічку, якою була обнесена приватна земельна ділянка, заїхали на неї комбайном і покосили урожай пшениці.

Про це на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook повідомив ветеран АТО, громадський активіст Ігор Сіренков.

«На земельну ділянку, що належить мені на підставі права власності, яку я отримав як учасник антитерористичної операції (АТО) для ведення особистого селянського господарювання, зухвало та нахабно (як і все, в принципі, що вони роблять), заскочили представники ТОВ «КОДАЦЬКЕ-АГРО», та ДП «НВД АФ «НАУКОВА» НААН». Їх навіть не зупинила стрічка, якою була огороджена ділянка та таблички з написом «Приватна власність». Заскочили та, як кажуть, зробили свою справу», - написав ветеран в соціальній мережі.

При цьому в комбайнерів була з собою «група силової підтримки», яка виштовхувала Ігоря з його ділянки та перешкоджала фіксації дій загарбників.

«Я не знаю, хто засівав мою ділянку. Можливо, що і вони. Хоча не мали на це права. Я не претендую на врожай. Я маю всі документи на цю землю і вимагаю поважати мою приватну власність! Якщо ви потужна агрофірма – це що, так можна чинити з людською землею!?» - обурений Ігор Сіренков.

Законний власник землі написав заяву до Нацполіції та надав усі документи, що підтверджують права власності на земельну ділянку. Також він додав до заяви фото та відео матеріали, які підтверджують злочин.

 

 

«Тепер справа за Нацполіцією та слідчими. Я ж зі свого боку буду робити все, щоб правда та справедливість знайшлись у цій справі, а винні були покарані», - наголошує ветеран.

У коментарях до допису кількадесят бойових побратимів Ігоря погодилися, що підприємці, які вдерлися на поле, вчинили геть не гідно й заслуговують на покарання.

 

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...