App Store Google Play

Учні ставлять 12 балів: завершилась реконструкція найстарішої гімназії Дніпра

23 Липня 18:30
Учні ставлять 12 балів: завершилась реконструкція найстарішої гімназії Дніпра

Фінішувала глобальна реконструкція гімназії №33 у Дніпрі. Зроблено все – від двоповерхового харчоблоку до шкільного подвір’я. Нині завершують розставляти меблі та обладнання. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

«Для найменших мешканців регіону створюємо комфортну і кольорову інфраструктуру. Будуємо «з нуля» дитячі садочки, реконструюємо школи. Готовий об’єкт  – найстаріша гімназія Дніпра», – зазначив Валентин Резніченко. 

Від гімназії старими залишились стіни і перекриття. Все решта – нове.

Всюди яскраві акценти – тематичні фотошпалери й панно, різнокольорові стіни. Роботи виконані за програмою Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

«Із радістю здали об’єкт в експлуатацію колективу та учням гімназії. Виконали великий об’єм роботи. Зараз будівля в оновленому красивому вигляді», – сказав представник підрядника Ігор Чорнодуб. 

Найбільші зміни – в їдальні. Харчоблок зробили двоповерховим. У підвальному приміщенні – комори для зберігання продуктів, м’ясний та рибний цех. Дві душові, підсобні кімнати.

На верхньому рівні – зона приготування та простора обідня зала.

Між поверхами встановили вантажний ліфт. Підйомник доправлятиме продукти зі сховища на кухню.

«Ми, як батьки, задоволені, що наші діти можуть навчатися у сучасній європейській школі. Спокійні, що сини й донечки у безпеці. Коридори, де вони гуляють, яскраві, свіжі. Неймовірно красива їдальня. Діти там доїдатимуть усі свої порції», – впевнена представниця батьківської ради, мама другокласника Ольга Молдавська.

В оновлені кабінети придбали меблі та мультимедійне обладнання.

«Першого вересня із задоволенням чекаємо дітей, батьків в цій модернізованій будівлі. Школярам буде комфортно здобувати знання, а педагогам – навчати»,  –  сказала директорка гімназії №33 Лідія Яворенко.

Президенту гімназії, одинадцятикласниці Анастасії Ошмянській найбільше подобається шкільне подвір’я.   

«Супер результат вийшов. Загалом  умови – надихаючі. Підштовхуватимуть нас до цікавих креативних ідей», – вважає Анастасія Ошмянська.  

«Я б поставив реконструкції 12 балів», – додав учень 9-Б класу Артем Соколов.

Маріїнській гімназії – понад півтора століття. Там навчається 750 дітей.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...