App Store Google Play

У Кривому Розі відкрили перший в області «активний парк»

22 Липня 20:00
У Кривому Розі відкрили перший в області «активний парк»

У криворізькому парку Гагаріна облаштували локацію для активного дозвілля. На встановлених спортивних елементах можуть займатися всі охочі. Проєкт «Активні парки – локації здорової України» ініціював Президент України Володимир Зеленський, підкреслила заступниця голови облдержадміністрації Ольга Горб.

«Мета соціального проєкту – зробити заняття спортом якомога доступнішими. Аби займатися можна було прямо поряд з домом. Криворізька локація – перша ластівка. Згодом плануємо відкрити такі майданчики в інших містах та громадах регіону», – підкреслила Ольга Горб.

На новоствореній локації – «шведська стінка», гімнастичні бруси, перекладини, лавка для динамічних вправ. 

«Потрібно розвивати таку спортивну інфраструктуру. Нового рівня. Доступну і новачкам, і професіоналам», – вважає інструкторка міжнародного класу з фітнесу Тамара Куцевол.

Все устаткування в «активному парку» має QR-коди. За допомогою смартфону можна переглянути відеоуроки з вправами різного рівня складності. Тренери – зірки українського спорту, чемпіони.

«Кривий Ріг – один із лідерів України за кількістю дитячих та спортивних майданчиків. Нині втілили новий проєкт. За допомогою цифрових технологій можна потренуватися разом з олімпійськими чемпіонами», – сказав заступник Криворізького міського голови Сергій Мілютін. 

Зацікавився новою локацією місцевий мешканець Кирило Башта. Він займається рукопашним боєм майже 10 років. Срібний призер чемпіонату Європи. Мріє стати спортсменом всесвітнього рівня.

«Майданчик цікавий, виділяється серед інших. Можна робити багато комплексних вправ. Тим паче на свіжому повітрі тренуватися приємніше, ніж в спортзалі», – поділився Кирило Башта. 

Нині готують до відкриття «активні парки» у Жовтих Водах, Апостоловому, Підгородному, Синельниковому, Іларіоновому.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...