App Store Google Play

Потрібна примусова вакцинація. Покладатися на колективний розум безглуздо

22 Липня 17:00
Потрібна примусова вакцинація. Покладатися на колективний розум безглуздо

Кілька слів про примусову або добровільну вакцинацію від Covid-19.

Мені подобається американський підхід.

Для того, щоб отримати освіту - від дитячих установ до старших класів школи - дитина повинна пройти повний курс щеплень, затверджений державними органами.

Без щеплень дитина вчитися не може. Вдома - будь ласка. У школі – ні.

Не хочете щепити дитину? Ваш вибір.

Порядок є, його дотримуються. Шукайте гроші на вчителів, які приходитимуть, на освіту в домашніх умовах.

Думаю, що є варіації, пов'язані з протипоказаннями через специфічні реакції на щеплення, але в цілому картина виглядає саме так.

На ваше право скалічити вашу дитину ніхто не зазіхає, але потурати вашій безграмотності, забобонам чи теоріям змови у вашій голові ніхто не буде. Хочете так - буде так, але є наслідки.

Як я розумію, це мотивує непогано. Причому, навіть найтупіших і забобонних.

Кіру, вітрянки, краснухи і паротиту в американських школах немає.

Тепер щодо Covid-19.

Я сподіваюся, що кількість тих, хто говорив, що цю хворобу вигадав світовий уряд, дещо зменшилася. У світі понад 4 мільйони померлих від Covid-19 і його наслідків. Цифра, як мені здається, дещо занижена, але і так вагома. 4 мільйони померлих. Плюс ті, кого сильно покалічили ускладнення.

Нині щеплення - це єдиний спосіб спробувати досягти групового імунітету. Груповий імунітет і дистанціювання - єдиний спосіб спробувати взяти хворобу під контроль.

Швидше за все, питання щеплень буде виникати раз на рік, як при грипі, поки вчені не знайдуть спосіб створення постійного імунітету до коронавірусу.

Чи потрібна примусова імунізація?

Поклавши руку на серце - так, потрібна. Покладатися на колективний розум безглуздо, переконати в необхідності протистояти Covid-19 вийде далеко не всіх. Низький рівень освіченості і відсутність критичного мислення не дають підстав для оптимізму.

Але мені здається, що ефективнішим буде розширення свобод для вакцинованих і обмеження свобод для відмовників.

Людина, яка відповідає вимогам соціуму, має практично доковідні можливост дляі відпочинку і спілкування. Людина не вакцинована змушена підкоритися санітарним і епідеміологічним обмеженням при відвідуванні будь-яких громадських місць.

Це менш ефективно, ніж примус, але з точки зору суспільства - прийнятно. Особливо, якщо пам'ятати, що твоя особиста свобода закінчується там, де починається свобода іншої людини.

Ще раз звертаюся до розуму співвітчизників. Не слухайте теорії змови, це маячня.

Нинішні терміни розробки і впровадження вакцин сильно відрізняються від того, що було навіть 10 років тому. Інструментарій змінився. Технічно все стало зовсім іншим. Вакцини мають всі необхідні дозволи. Вони перевірені.

Вас ніхто не хоче вбити, щоб відібрати вашу двушку на Троєщині. Біллу Гейтсу вона не потрібна.

Немає мікрочіпів у вакцинах, взагалі немає таких мікрочіпів. 5G - це не про те.

Немає ніяких реальних підстав припускати настання безпліддя, онкології, аутизму після введення вакцин.

Немає ніяких причин піддавати себе ризику захворіти, померти і отримати важкі наслідки. Ризик померти після введення вакцини менший, ніж ризик того, що на вас впаде літак, що ваш тролейбус впаде в прірву, менше ризику автомобільної аварії або авіакатастрофи. Він малий, якщо у вас немає серйозних лікарських протипоказань.

Не ризикуйте своїм життям. Захистіть себе і близьких.

Вакцинуйтеся.

Оригінал

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...