App Store Google Play

У Дніпрі випустили посібник для створення ОСББ: інтерв'ю з автором

21.07.2021 11:00
У Дніпрі випустили посібник для створення ОСББ: інтерв'ю з автором

Нещодавно Асоціація взаємодії ОСББ та ЖБК “Наш дім” з нашого міста видала 1-й том електронної книжки “Все про ОСББ. Покрокова інструкція” під назвою “Створення та управління ОСББ + Комунікація з співвласниками”.

З цього приводу ми спілкуємося з одним з співавторів книги та головою Асоціації “Наш дім” Павлом Хоботом.

Можливо, я помиляюся, але мені здається, ОСББ країни в останні роки, грубо кажучи” “перегодовані” інформацією, порівняно з іншими сферами - видано багато посібників, щотижня проводяться вебінари…

Так і є. Інформації для ОСББ, справді, дуже багато - на будь який смак, але все одно всіх питань вона не перекриває і все одно люди постійно питають про різні нюанси. Особливо добре це видно у профільних групах голів ОСББ у Фейсбуці, що ще багато питань потребують своїх відповідей.

Отже, чим тоді унікальне ваше видання?

Я думаю, про унікальність судитимуть читачі, але зазначу, що завданням книжки є:

  • дати в одному місці максимум інформації про ОСББ;

  • дати інформацію максимально структуровано, як покрокові інструкції;

  • дати максимум зразків документів;

  • дати власний практичний досвід вирішення багатьох питань та інших нюансів;

  • розповісти про типові помилки.

Наприклад, якщо казати про перший том, присвячений організаційно-правовим питанням ОСББ, то в ньому:

  • 347 сторінок, формату А4;

  • 50 зразків документів у форматі MS Word та Excel;

  • 90 прямих посилань на нормативно-правові акти.

 

Ця книжка лише для голів ОСББ?

Звичайно - в першу чергу, вона для голів та членів правління ОСББ, але, насправді, ця книжка потрібна всім співвласникам багатоквартирного будинку, бо:

  • там, де є ОСББ, їм треба розуміти, що робить правління;

  • а там, де немає - треба створювати ОСББ)

Ми дуже детально все “розжовуємо” - і як створити ОСББ, і як розрахувати кошторис, і як знайти спільну мову з співвласниками, і як “послати” незаконних перевіряючих, і як правильно провести ремонти та термомодернізацію в будинку, а також здійснити безліч інших справ та заходів в ОСББ.

 

Хто автори книжки?

У першого тому три співавтори - окрім мене, це Ганна Прокіпець, відома не лише у Дніпрі менеджерка управління багатоквартирними будинками - зараз в неї в управлінні 20 об'єднань та Сергій Варфоломєй, активіст ОСББ-руху, добре відомий своїми нестандартними підходами в управлінні будинками.

 

Як читачі можуть користуватися вашою книжкою?

Ще одна особливість книжки, що нею можна користуватися лише на сайті vseproosbb.online, перед тим авторизувавшись через Facebook та пригостивши нас чашкою кави за 35 грн.

Про каву - це ми так жартуємо, бо для такого обсягу матеріалу, 35 гривень - це справді просто подяка, а не продаж.

На жаль, в наш час читання заголовків (і то не до кінця), попри те, що на сайті книги все детально написано, деякі колеги на зразу розуміють, що книга електронна або що на електронку вони її не отримають.

Щоправда, читачі книги отримають доступ до 50-ти зразків документів в електронному вигляді, з якими можуть робити, що хочуть.

 

Я так розумію, що у вас є партнери цього проекту?

Сервіс книжки та сайту розробляв онлайн-сервіс з автоматизації управління OSBB today. Це новий і цікавий проект теж з Дніпра.

Інформаційним партнером став ресурс “Управбуд Інфо”, який системно інформує суспільство про все, пов’язане з управління будинками в країні.

Головний партнер видання - компанія “Фомальгаут-Полімін”, відомий український виробник сухих будівельних сумішей.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...
Нам не вірили, що Московія - ворог, а москвини - геть не братський народ.Нам не вірили, що вони вдерлися до Криму і Донбасу не через Майдан, Яроша і Порошенка, а через імперську пиху та бажання нашої...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...