App Store Google Play

На Дніпропетровщині за смішну ціну виставили на аукціон з приватизації колишній завод-гігант

16 Липня 15:30
На Дніпропетровщині за смішну ціну виставили на аукціон з приватизації колишній завод-гігант

На Дніпропетровщині оголосили аукціони з продажу 16 об’єктів малої приватизації. Один з наймасштабніших лотів – колишній завод «Трансмаш» у Кривому Розі. Стартова ціна – понад 75,6 млн грн, розповіла начальниця регіонального відділення Фонду держмайна України по Дніпропетровській, Запорізькій та Кіровоградській областях Ганна Миргородська, передає Дніпроград.

«Цьогоріч на Дніпропетровщині вже приватизували 12 об’єктів державної власності. Їх продаж приніс до державного бюджету понад 14,2 млн грн. Нині шукаємо нового власника для колишнього підприємства-гіганта», – зазначила Ганна Миргородська.

Раніше на заводі  виготовляли вагони для залізниці, ремонтували та обслуговували залізничний рухомий склад. Сьогодні Криворізький «Трансмаш» «зачинений на замок».

Підприємство тривалий час перебувало в оренді. В результаті перейшло на баланс Дніпропетровської філії  ДП «Управління справами Фонду державного майна України».

Онлайн-торги по цьому об’єкту заплановані на 26 липня. Інвестор отримає у власність головний корпус підприємства, склади, гаражі, насосну станцію, зварювальну лабораторію, пральню, їдальню та гараж-стоянку.

На додачу до цього йдуть майже 8 тисяч метрів залізничних колій на території заводу. А ще понад тисячу одиниць різного обладнання та інвентарю.

«Завдання Фонду - перетворити активи на діючі. У приватній власності збиткові об’єкти зможуть отримати нове дихання. Матимуть шанс успішно працювати, приносити користь та прибутки», – розповіла Ганна Миргородська.

Загалом у регіоні готують до приватизації понад 100 державних об’єктів. На електронні торги виставлено 16. Серед них 21,55% акцій ПрАТ «Іста-центр», два Єдиних майнових комплекси держпідприємств, три їдальні Південного гірничо-збагачувального комбіната, база відпочинку «Проєкт», нежитлові будівлі.

Аукціони проходять в системі  ProZorro.Продажі. Учасники – переважно представники малого бізнесу. Торги проводять публічно і відкрито

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...