App Store Google Play

У Дніпропетровській обласній дитячій лікарні відкрили новий ігровий простір

15 Липня 18:30
У Дніпропетровській обласній дитячій лікарні відкрили новий ігровий простір

У Дніпропетровській обласній дитячій лікарні відкрили новий ігровий простір. Він розташований у поліклініці. Там пацієнти можуть відпочити замість того, щоб чекати в черзі. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Суспільне.

Марина Лещенко — мати п'ятирічного Кирила. В обласну дитячу лікарню вони приїхали з Нікопольського району, тут перебувають на стаціонарі вже третій день. Марина каже: спеціально приводить сина до поліклініки, щоб він міг погратися у новому просторі.

"Малому тут сподобалося гратися, ми тут вже не перший раз, дуже приємно тут малечі відпочивати", — говорить мати Кирила Марина Лещенко.

У Дніпропетровській обласній дитячій лікарні відкрили новий ігровий простір

За словами генерального директора лікарні Олексія Власова, щодня поліклініку відвідує близько п'ятисот пацієнтів. Щойно відкритий простір, на його думку, значно підвищить їхній комфорт.

"Це те приміщення, куди, поки батьки оформлюють документи на реєстратурі або очікують в черзі, діти можуть відійти, розслабитися, порелаксувати", — говорить генеральний директор лікарні Олексій Власов.

Цей об'єкт проєкту Cuba Buba отримав назву Buba.Space. Дизайнер каже: при конструкції будиночка надихався космічною тематикою. Модуль, за його словами, виконаний з екологічних матеріалів, які легко миються.

"Ми створили такий поетично-фантастичний об'єкт. Він не для активних розваг, більше для роздумів, мрій, бажань. Для усвідомлення того, що відбувається. Знаходячись у ньому, ми ніби бачимо Сонце, яке сяє. Я бачив коментарі, що тут навіть відсилка на Кубрика", — каже дизайнер проєкту Валерій Кузнецов.

Це вже десятий подібний об’єкт, який благодійники реалізували у лікарнях України. Над ним працювали близько трьох місяців.

"Дуже часто мені ставлять питання, чому немає іграшок. Я думаю, що найкраще, чим можуть діти наповнити цей простір — це своїм спілкуванням, бесідами, знайомствами. Дитина, коли потрапляє в такий простір, відволікається від усього того, що відбувається з нею в лікарні", — говорить директорка благодійної організації Влада Брусиловська.

У Дніпропетровській обласній дитячій лікарні відкрили новий ігровий простір

Психологиня Ольга Руденко розповідає: необхідно, щоб у зоні відпочинку діти почувалися вільно.

"Дуже важливо, щоб дорослі дозволяли дітям підходити до таких куточків, тому що дуже часто буває, що і дорослі, і лікарі цього не дозволяють. Діти також будуть шуміти, бо для них це природно", — вважає психологиня.

Психологиня пояснює: зазвичай діти копіюють реакцію своїх батьків на лікарняний простір, тож важливо, щоб медичні заклади були комфортними для всіх громадян.

 

У Дніпропетровській обласній дитячій лікарні відкрили новий ігровий простір

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...