App Store Google Play

У Китайгороді запрацювала новозбудована амбулаторія

14 Липня 18:30
У Китайгороді запрацювала новозбудована амбулаторія

Нову амбулаторію відкрили у Китайгороді. Її звели «з нуля» у центрі села. Всередині – просторі кабінети із сучасним обладнанням. Про це повідомив перший заступник голови Дніпропетровської ОДА Володимир Орлов. 

«Китайгородська амбулаторія – на понад 2 тис мешканців. Раніше за елементарними аналізами їм доводилося їздити до інших населених пунктів. Тепер місцеві мають комфортні умови для лікування та профілактики», – зазначив Володимир Орлов.

Раніше за медпослугами «первинки» китайгородці зверталися до ФАПу. Дістатися туди було дуже незручно. Нова амбулаторія розташована у центрі села.

«Ця амбулаторія має дуже важливе значення. Тут є все для надання первинної медичної допомоги. І сучасне обладнання, і нове службове авто», – сказав голова громади Сергій Турський.

Будівлю закладу звели за сучасними технологіями. Вона утеплена та зручна для людей з інвалідністю.

Всередині – кабінети сімейних лікарів, щеплень, процедурна, оглядова з лабораторією, денний стаціонар.

«У нас все – як і має бути у 21-му сторіччі, – підкреслив сімейний лікар Павло Бугера. – І телемедичне обладнання – для консультацій із вузькими спеціалістами обласних лікарень, гематологічне – для діагностики крові. Електрокардіограф. Маємо й швидкі тести на коронавірус, гепатити В і С, ВІЛ, наявність ознак інфаркту міокарда».

У новій амбулаторії – вже перші пацієнти. Маленьких мешканців громади батьки привели на планові щеплення.

«Раніше доводилося возити дитину в амбулаторію до сусіднього села. Тепер маємо таку чудову нову будівлю. Стало набагато зручніше», – поділилася місцева Ксенія Стратій. 

За день амбулаторія може прийняти до 30 пацієнтів. Адреса закладу: с. Китайгород, вул. Центральна, 4а.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...