App Store Google Play

Жовтневий райвійськкомат повернувся у власність держави

10 Липня 16:00
Жовтневий райвійськкомат повернувся у власність держави

Рішенням Господарського суду Дніпропетровської області задоволено позов Дніпровської спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Південного регіону про витребування майна з чужого незаконного володіння та зобов’язано приватне підприємство повернути у власність держави в особі Міноборони України нерухоме майно військового містечка № 15, що розташоване за адресою: пл. Соборна, м. Дніпро, буд. 11.

Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на відділ інформаційної політики Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Південного регіону.

Як йдеться в повідомленні, у ході судового розгляду встановлено, що у липні 2007 року на підставі незаконного рішення Господарського суду Дніпропетровської області одне з комерційних підприємств зареєструвало за собою 50 % права власності на будівлі та споруди вищевказаного військового містечка.

У подальшому, постановою Вищого господарського суду України від 04.02.2009 року за касаційним поданням прокурора рішення суду першої інстанції було скасовано та направлено справу на новий розгляд, за результатами якого приватному товариству відмовлено в задоволенні позовних вимог.

Однак, у березні 2020 року вказане комерційне підприємство, продовжуючи використовувати скасоване рішення суду, за фіктивним актом прийому-передачі нерухомого майна передало іншій комерційний структурі 50/100 частин власності об’єкта нерухомого майна військового містечка, яке у подальшому зареєструвало право власності на нього.

Отже, за позовом Дніпровської спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Південного регіону рішенням суду від 08.07.2021 будівлю Жовтневого районного військового комісаріату витребувано з незаконного володіння та повернуто законному користувачу – державі в особі Міністерства оборони України.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...