App Store Google Play

У Дніпрі почали обробляти амброзію агрохімічним методом

10 Липня 08:00
У Дніпрі почали обробляти амброзію агрохімічним методом

Дніпро комплексно підходить до локалізації та ліквідації амброзії та інших карантинних рослин. Нині у місті, окрім покосу, почали застосовувати агрохімічний метод обробки амброзії новим препаратом. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на пресслужбу дніпровської міської ради.

Всього планується охопити 4 гектари. Відповідно до муніципальної програми, на такі заходи цьогоріч з міського бюджету виділено 490 тис. грн. 

«Препарат, яким обробляють амброзію, має усі сертифікати якості, він цілком безпечний як для навколишнього середовища, так і для людей та тварин. Районні адміністрації надали локації найбільшого розповсюдження карантинних рослин. Експерти підрядної організації дослідили список та вибрали найбільш доцільні місця для обробки препаратом», - розповів начальник відділу екологічної безпеки управління охорони навколишнього середовища департаменту екологічної політики ДМР Іван Бондар.

Локації для обробки обиралися за пріоритетністю: біля шкіл, житлових будинків, дитячих та спортивних майданчиків. Так, 9 липня, спеціалісти обробили амброзію біля футбольного поля, що по вул. Гайдамацькій, 51. До речі, тут рослина вже встигла розповсюдитись й через покриття на спортивному майданчику.  

«На цій ділянці розповсюдження рослини дуже високе. Амброзія активно розповсюджена взагалі по місту. Вирішити таку проблему виключно бюджетним коштом неможливо, повинна бути залучена й робота громадян. Зокрема, у приватному секторі мешканці повинні також  проводити профілактичну роботу», - розповів Руслан Масненький, експерт з державних випробувань препаратів для  Мінприроди, представник фірми-виконавця. 

Після завершення обробки амброзії агрохімічним методом, у серпні буде проведено повторний моніторинг території Дніпра, аби визначити, як поводиться карантинна рослина після обробки.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...