App Store Google Play

На Дніпропетровщині привели до ладу ще одну сільську дорогу

10.07.2021 18:00
На Дніпропетровщині привели до ладу ще одну сільську дорогу

На Дніпропетровщині капітально відремонтували дорогу Верхньодніпровськ-Боровківка-Доброгірське. Роботи виконали державним коштом, повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

«Якісні дороги – не лише розвиток інфраструктури Дніпропетровщини. А й безпека та комфорт мешканців. Такими мають бути не тільки магістралі між великими містами, а й  сільські автошляхи. Зокрема, нове життя отримала дорога місцевого значення Верхньодніпровськ-Боровківка-Доброгірське», – зазначив Валентин Резніченко.

Автошлях проходить крізь кілька сіл Верхньодніпровської громади. Місцеві згадують: покриття було – самі ями.

«Дорога була просто жахлива. Зараз набагато краще, класна траса. Раніше до Верхньодніпровська добиралися десь годину. А тепер можна доїхати за 20 хвилин», – поділився місцевий мешканець Максим Хайлик.

Дорожники повністю замінили старе покриття. Зробили майже 40-сантиметрову основу зі шлаку, уклали вирівнюючий та основний шари асфальту.

«Мешканці громади дуже вдячні за виконану роботу. Дорога тепер з якісним покриттям, розміткою, знаками. Можна швидко доїхати з навколишніх сіл до Верхньодніпровська», – сказав заступник міського голови Верхньодніпровська Сергій Донець.

Дорогу місцевого значення відремонтували за програмою президента України «Велике будівництво». Її загальна довжина – 29 км.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...