App Store Google Play

Інспекція з благоустрою поцікавилась, куди кіоски дівають сміття. Результати не надихають

10 Липня 20:00
Інспекція з благоустрою поцікавилась, куди кіоски дівають сміття. Результати не надихають

Чи дотримуються підприємці Дніпра чистоти навколо торговельних точок, та чи законно вивозять своє сміття перевірили вдень 08 липня інспекція з питань благоустрою та представники екологічної політики міськради.

Інспекція з благоустрою розпочала рейд на невеликому базарі, що на перехресті просп. Мазепи та вул. Авіаційної. Не прибрано було за однією з яток: купа недопалків та пластику. Проте за віник взялася одразу продавчиня Марія. Жінка жаліється, що щовечора перехожі накидають недопалки та бляшанки: «Підмітаємо раз на два дні. Не встигаємо слідкувати за накопиченням сміття». 

 Згідно з правилами благоустрою прибирання повинно бути з усіх боків споруди на відстані 10 метрів. 

«Якщо вкрай засмічена територія, ми маємо право скласти протокол про адміністративне правопорушення. Штраф від 850 до 1700 грн. Протокол передається на адміністративну комісію до міськради Дніпра для винесення попередження або стягнення штрафу. Щодня 20 співробітників інспекції виходять на такі рейди містом. На цих точках ми провели роз’яснювальну роботу, бо власники чи продавці одразу прибрали сміття», – доповів головний спеціаліст відділу контролю благоустрою інспекції з питань благоустрою Дніпровської міської ради Дмитро Гомілко.

А от внизу просп. О. Поля представники департаменту екологічної політики перевірили кіоски та точки на наявність документів на вивіз сміття, бо як зазначають представники департаменту,  підприємці ігнорують вимогу чинних правил благоустрою, встановлених міськрадою Дніпра та законом України про відходи. 

«Сміття залишається просто у контейнерах у дворах, які призначені для мешканців багатоповерхівок. Це йде стихійне накопичення відходів. Також ми залучили і студентів, які проходять практику в департаменті екологічної політики. Вони мають змогу ознайомитись з нашою роботою», – розповів заступник директора департаменту–начальник управління охорони навколишнього середовища департаменту екологічної політики Дніпровської міської ради Ярослав Крисько. 

Студентка екологічного факультету Дніпровської політехніки Валерія Третякова поділилася, що такі рейди допоможуть запобігти накопиченню сміття у місті: «Я зрозуміла, що іноді важко пояснити продавцям або підприємцям, що недотримання законів – це погано для екології».

Перевірили на просп. Поля 5 торговельних точок, і там були відсутні документи на вивіз сміття. Спеціалісти департаменту екологічної політики склали протоколи на ятки, щоб ті у строк 2 робочих дні надали до департаменту документи на вивіз відходів. 

«Якщо їх не нададуть, ми маємо право скласти протокол про адміністративне правопорушення (штраф від 850 до 1700 грн). Протокол передається на адміністративну комісію до міськради Дніпра для винесення попередження або стягнення  штрафу. Наголошу, сміття повинно вивозитися від точок до полігону «Правобережний» (за договором)», – підкреслив Ярослав Крисько.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...