App Store Google Play

У Сурсько-Литовському капітально ремонтують найстаріший корпус школи

7 Липня 21:30
У Сурсько-Литовському капітально ремонтують найстаріший корпус школи

У Сурсько-Литовському капітально ремонтують школу. Оновлюють найстаріший корпус, якому понад сторіччя. Там приведуть до ладу кабінети, зроблять медіатеку та ресурсну кімнату. Нині у розпалі внутрішні роботи, повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

«Ремонтуємо школи у різних куточках Дніпропетровщини. Перетворюємо їх на сучасні, комфортні, яскраві. Саме у таких освітніх осередках мають навчатися діти», – зазначив Валентин Резніченко. 

Сурсько-Литовській школі – понад 100 років. Та за більш ніж вікову історію – жодного капремонту.

«Найстаріший корпус школи звели у 1912-му. Були проблеми з каналізацією та водопостачанням. Стеля – в жахливому стані. Як ми не намагалися її ремонтувати, місцями вона обвалювалась. Будівля дуже потребувала капремонту», – сказала заступниця директора школи Олена Ткачук. 

Нині корпус оновлюють за Програмою Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

«Зробили покрівлю, посили дверні отвори. Зараз проводимо фасадні роботи. Паралельно працюємо і над внутрішнім оздобленням – обшиваємо стіни гіпсокартоном. Розводимо електрику», – розповів представник підрядної організації Євген Християн. 

Підрядники приведуть до ладу усі приміщення будівлі. Окрім навчальних класів, облаштують  медіатеку та ресурсну кімнату. Для дітей з інвалідністю зроблять окремий санвузол. Відремонтують і перехід, який з’єднує старий корпус з новим.

«Хочеться, щоб класи були більш світлі та просторі. З новою технікою. Щоб школа стала гарнішою», – поділилася учениця 9 класу Антоніна Кір’янова. 

У Сурсько-Литовській школі навчається 330 дітей.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...