App Store Google Play

Матиме два футбольні поля: в Апостоловому модернізують стадіон опорної школи №1

6 Липня 15:30
Матиме два футбольні поля: в Апостоловому модернізують стадіон опорної школи №1

В Апостоловому біля яскравої оновленої школи №1 облаштовують сучасний стадіон. З майданчиками для ігрових видів спорту, гімнастичною зоною і двома футбольними полями. На об’єкті тривають бетонні роботи, повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко. 

«Пришкільні стадіони такі ж важливі, як і багатотисячні спортивні арени. Створюємо інфраструктуру для фізичного розвитку дітей та молоді регіону. Нині триває реконструкція спортмайданчиків у Карпівці та Апостоловому», – зазначив Валентин Резніченко. 

Апостолівська опорна школа облаштованого спортмайданчика не мала. Було просто поле, яке періодично косили. На ньому власними силами встановили турнік, гімнастичні бруси. Територія більше нагадувала пустир.

«Про стадіон мріяли давно. Він нам дуже потрібен. В місті немає нічого подібного. Новий спортивний об’єкт стане подарунком для всіх мешканців», – вважає директорка Апостолівської опорної школи №1 Ольга Вовк. 

Будівельники вже розчистили територію, провели демонтаж. Зараз виконують бетонні роботи. Майже готова основа під футбольне міні-поле. Згодом на ньому з’явиться наливне гумове покриття.

Неподалік розташується ще одне футбольне поле – велике, розмірами 64 на 43 метри. Воно буде зі штучним газоном. А ще побудують волейбольний та баскетбольний майданчики. Для легкоатлетів – гімнастичну зону з ямою для стрибків у довжину.

«Проведемо електричні мережі до всіх майданчиків. Кожна спортивна зона буде огороджена», – розповів начальник будівельної ділянки Ігор Кравченко. 

Дев’ятикласник Максим Лебеха одразу сказав, що футболісти будуть щасливі грати на професійному полі.

«Зможемо прокачувати свої вміння. Братимемо участь у змаганнях», – запланував Максим Лебеха. 

«А я найбільше чекаю на новому стадіоні волейбольний майданчик. Це моя улюблена гра. Буду радий потренуватися», – додав одиннадцятикласник Станіслав Черемпей.

На осучасненому стадіоні Апостолівської школи можна буде проводити турніри з різних видів спорту.

«За теплої погоди займатимемося на стадіоні. Думаю, й перерви тут діти проводитимуть. Зростатимуть майбутні чемпіони», – сказав вчитель фізкультури Апостолівської школи №1 Олександр Юшко. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...