App Store Google Play

У Дніпропетровській області більше 30 абітурієнтів отримали 200 балів на ЗНО-2021

4 Липня 16:00
У Дніпропетровській області більше 30 абітурієнтів отримали 200 балів на ЗНО-2021

Дніпропетровська область вже п'ятий рік поспіль займає 4 місце за кількістю максимальних балів серед абітурієнтів на ЗНО. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Відкритий.

Фахівці відзначають, що Днепроптеровщіна - одна з лідерів з випуску золотих та срібних медалістів, які згодом показують високі результати під час здачі ЗНО. У своїх силах Єлизавета Стрельцова не сумнівалася, оскільки всі 11 років займалася в класі з посиленим вивченням іноземної мови. Дівчина написала екзамен з англійської на 200 балів.

«Коли вже прийшли відповіді в особистий кабінет на сайт, ми завантажили їх. І я мамі кажу: краще сама дивись! Вона повертається до мене і відповідає: 200!!! Ми, звичайно, застрибали від радості», - розповідає Єлизавета Стрельцова, що отримала на ЗНО 200 балів з англійської мови.

За таким високим результатом стоять роки кропіткої роботи, запевняють в дніпровській гімназії №57. Дівчина готувалася до тесту в школі, паралельно ходила до репетитора і відвідувала мовні курси. Результатом своєї випускниці задоволені і її вчителя.

«Вибір спеціальності і напрямки - дійсно копітка робота. В цьому році було трохи легше. Але було питання - математика. Вона стала обов'язковим іспитом. І, якщо раніше багато хто вибирав тест з історії України, вважаючи його більш легким, то в цьому році вибору особливо не було. Тому і результати трохи нижче», - говорить директор НВК №57 Тетяна Кордіна.

За словами експертів, ЗНО-2021 показало здатність випускників Дніпропетровщини досягати високих показників. Наша область - четверта в Україні за кількістю учнів, які отримали найвищий бал по ЗНО. Заповітні 200 балів набрали 33 абітурієнта. Найбільше - з математики та англійської мови.

«Іноземна, а саме - англійська, показала, що рівень вивчення мов став вище. Це - і кількість 200-бальників по країні, і розподіл тестових оцінок, якщо говорити про абсолютні показники. Але на діаграмах видно, що тест був надто легким для групи сильних учнів», - вважає директор регіонального центру оцінювання якості освіти Марина Горбенко-Хвастунова.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


останні новини

Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...