App Store Google Play

У Дніпропетровській області більше 30 абітурієнтів отримали 200 балів на ЗНО-2021

04.07.2021 16:00
У Дніпропетровській області більше 30 абітурієнтів отримали 200 балів на ЗНО-2021

Дніпропетровська область вже п'ятий рік поспіль займає 4 місце за кількістю максимальних балів серед абітурієнтів на ЗНО. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Відкритий.

Фахівці відзначають, що Днепроптеровщіна - одна з лідерів з випуску золотих та срібних медалістів, які згодом показують високі результати під час здачі ЗНО. У своїх силах Єлизавета Стрельцова не сумнівалася, оскільки всі 11 років займалася в класі з посиленим вивченням іноземної мови. Дівчина написала екзамен з англійської на 200 балів.

«Коли вже прийшли відповіді в особистий кабінет на сайт, ми завантажили їх. І я мамі кажу: краще сама дивись! Вона повертається до мене і відповідає: 200!!! Ми, звичайно, застрибали від радості», - розповідає Єлизавета Стрельцова, що отримала на ЗНО 200 балів з англійської мови.

За таким високим результатом стоять роки кропіткої роботи, запевняють в дніпровській гімназії №57. Дівчина готувалася до тесту в школі, паралельно ходила до репетитора і відвідувала мовні курси. Результатом своєї випускниці задоволені і її вчителя.

«Вибір спеціальності і напрямки - дійсно копітка робота. В цьому році було трохи легше. Але було питання - математика. Вона стала обов'язковим іспитом. І, якщо раніше багато хто вибирав тест з історії України, вважаючи його більш легким, то в цьому році вибору особливо не було. Тому і результати трохи нижче», - говорить директор НВК №57 Тетяна Кордіна.

За словами експертів, ЗНО-2021 показало здатність випускників Дніпропетровщини досягати високих показників. Наша область - четверта в Україні за кількістю учнів, які отримали найвищий бал по ЗНО. Заповітні 200 балів набрали 33 абітурієнта. Найбільше - з математики та англійської мови.

«Іноземна, а саме - англійська, показала, що рівень вивчення мов став вище. Це - і кількість 200-бальників по країні, і розподіл тестових оцінок, якщо говорити про абсолютні показники. Але на діаграмах видно, що тест був надто легким для групи сильних учнів», - вважає директор регіонального центру оцінювання якості освіти Марина Горбенко-Хвастунова.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...
Нам не вірили, що Московія - ворог, а москвини - геть не братський народ.Нам не вірили, що вони вдерлися до Криму і Донбасу не через Майдан, Яроша і Порошенка, а через імперську пиху та бажання нашої...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...