App Store Google Play

У Дніпрі на сміттєвому полігоні провели масштабну еко-акцію

3 Липня 18:00
У Дніпрі на сміттєвому полігоні провели масштабну еко-акцію

Дніпровські активісти провели сучасний арт-пленер на сміттєвому полігоні, щоб привернути увагу жителів до актуальних питань забруднення навколишнього середовища. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Відкритий.

Вперше на дніпровському полігоні «Правобережний» активісти провели масштабну екологічну акцію. До неї приєдналися студенти з 5 університетів, а також небайдужі мешканці міста. Почали з творчого перформансу, під час якого молоді актори показали глобальну проблему забруднення повітря. А після одягли рукавички, взяли пензлі і взялися розмальовувати водовозку, яка працює на полігоні. За словами учасників, акція має на меті привернути увагу до екологічних проблем, з якими довгий час не може впорається місто.

«Це щось нове, такого в житті досить мало, тому я думаю, що варто спробувати. Потрібно звертати увагу не тільки на будь-які красиві моменти в житті, але і на те, на що мало хто звертає увагу », - розповіла учасниця еко-акції Вікторія Похил.

«У природі все важливо, немає чогось зайвого або непотрібного. Від гігантського сонця на небі до мурашок, які в траві сидять. Тому ми повинні розвивати свою екологічну культуру, адже це впливає на майбутнє покоління », - зазначає учасниця еко-акції Аріна Ковіненко.

За словами організаторів, локацію вибрали не випадково. Адже щодня на полігоні «Правобережний» переробляють від 2 до 4 тонн сміття з усіх міст регіону. «Ми розуміємо, що якщо зробимо щось незвичайне, то зможемо залучити нових учасників до збереження природи і втілення своїх екологічних ідей», - розповіла - організатор арт-пленеру Анна Жихарева-Толстик.

В цілому на розмальовку водовози пішло близько 150 літрів акрилової фарби. Сама ж акція, за словами учасників, спрямована на те, щоб «зробити яскравіше» проблему забруднення навколишнього середовища. З цим згодні і місцеві чиновники, які також приєдналися до масштабномц екологічному меррпріятію.

«Сьогодні важливо створити у дніпрян чітке розуміння проблем в області боротьби за екологію. Після того, що в місті вже відбувається кілька років, беремо курс на зміну «середовища існування». В першу чергу це робить місто чистішим, красивішим і екологічно більш привабливим для наших жителів », - поділився директор департаменту екологічної політики Дніпровського міськради Олег Семенко.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...