App Store Google Play

Укладають до 2 км асфальту на добу: триває ремонт траси Знам'янка – Луганськ – Ізварине

1 Липня 21:30
Укладають до 2 км асфальту на добу: триває ремонт траси Знам'янка – Луганськ – Ізварине

Між Дніпром і Павлоградом ремонтують 63 км траси М-04 Знам'янка – Луганськ – Ізварине. Дорожники реконструюють шляхопроводи, укладають вирівнюючий шар асфальтобетону, приводять до ладу узбіччя. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко. 

«Траса Дніпро-Павлоград – частина магістралі державного значення Знам'янка – Луганськ – Ізварине. Нині відбувається перевтілення цієї дороги. Замість ям – сучасне дорожнє полотно», – зазначив Валентин Резніченко.

Павлоградський відрізок проходить одразу трьома районами області: Дніпровським, Новомосковським та Павлоградським.

Робота кипить вдень і вночі. Найактивніше – біля Підгороднього, Меліоративного, Новоселівки, Знаменівки та Булахівки.

На одних локаціях дорожники знімають старе покриття та займаються благоутроєм узбічь. На інших вже кладуть вирівнюючий шар асфальтобетону. Швидкість – від 1,5 до 2 км нового «дорожнього одягу» на добу.

А ще – реконструюють штучні споруди. Зокрема, шляхопровід неподалік села Богуслав. За майже 60 років він жодного разу не знав ремонту. Останнім часом був в аварійному стані. Прогонову будову розібрали і почали фактично зводити наново. Забивають буронабивні палі, проводять бетонні роботи.

«Підтримуємо загальноукраїнську тенденцію. Розбудовуємо сучасні автошляхи. Дорога між Дніпром і Павлоградом матиме підсилене добротне асфальтобетонне покриття», – розповів в.о. начальника Служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області Олександр Коломійцев.

Автошлях Знам’янка – Луганськ – Ізварине – частина майбутньої Дороги Єдності. Вона буде найдовшою трасою країни. Сполучатиме західні та східні області. Загальна протяжність магістралі буде майже 1400 км. З них Дніпропетровщиною проходить більш ніж 259 км.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...