App Store Google Play

У Дніпрі знайшли "кладовище" розбитих поліцейських машин, які не ремонтують роками

1 Липня 09:30
У Дніпрі знайшли "кладовище" розбитих поліцейських машин, які не ремонтують роками

У Дніпрі виявили "цвинтар" розбитих поліцейських автомобілів. Кілька десятків машин помітили на території Управління патрульної поліції, проте з якої причини їх там складують і чому роками не ремонтують - ніде не повідомлялося і не писалося. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на APnews.

Журналісти звернулися безпосередньо до правоохоронців з відповідними питаннями. У відповідь на запит у патрульної поліції міста підтвердили, що таке "звалище" дійсно існує і розповіли, скільки там автомобілів, навіщо їх складують і що планують робити з ними робити далі.

Так, повідомили, що зазначені транспортні засоби знаходяться у несправному технічному стані та очікують на проведення ремонтних робіт. Наразі на рахунку 58 таких авто.

З них 41 автомобіль очікує проведення технічного обслуговування та поточного ремонту. А от 17 автомобілів не експлуатуються. За словами начальника управління Андрія Калюжного, не експлуатують їх у зв’язку з їх пошкодженням у дорожньо-транспортних пригодах.

При цьому 2 серпня 2021 року має відбутись тендер, за результатами якого буде вирішення питання щодо проведення технічного обслуговування та поточного ремонту патрульних та службових автомобілів Управління. Згоду на це дала Дніпропетровська міська рада ще у 2019 році.

"Щодо транспортних засобів, пошкоджених внаслідок ДТП, зазначимо, що у п’яти випадках пошкодження службових авто Департаментом патрульної поліції отримано страхові виплати від відповідних страхових компаній та вирішується питання щодо здійснення необхідних ремонтних робіт", - розповів Калюжний.

Крім того, ще у чотирьох випадках зараз ще вирішується питання щодо отримання страхових виплат, а ще по 8 випадках ведеться претензійно-правова робота по відшкодуванню винною особою завданої майнової шкоди.

Також поліцейські розповіли, що таке "звалище" авто - не єдине. Принаймні у Дніпрі є ще одне - за адресою вулиця Столєтова, 21.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...