App Store Google Play

На Дніпропетровщині розпочалась вступна кампанія

30 Червня 21:30
На Дніпропетровщині розпочалась вступна кампанія

У Дніпропетровській області розпочалась вступна кампанія. Випускники 9-х класів вже подають документи до технікумів та коледжів. Про це стало відомо під час пресконференції в облдержадміністрації. 

«Прийом документів до технікумів та коледжів триватиме до 13 липня. Зараховуватимуть за результатами вступних випробувань. Рейтинги оприлюднять 27 липня. Далі буде два дні на подачу документів», – розповіла завідувачка сектору фахової передвищої освіти облдержадміністрації Тетяна Величко.

Не знадобиться ЗНО і для вступу до професійно-технічних училищ, додала начальниця управління науки, вищої та професійно-технічної освіти ОДА Любов Кравченко.

«Туди можуть вступати  випускники і 9, і 11-х класів. Дітей зараховують за результатами співбесіди, середнім балом шкільного свідоцтва та результатами вступних випробувань», – розповіла вона.  

Кожен навчальний заклад самостійно встановлює терміни вступної кампанії, додала Любов Кравченко. Проте всі мають зарахувати учнів до 1 вересня.

«Є новації і для тих, хто вступатиме до вишів. Іспити цьогоріч проходитимуть з 1 по 13 липня – до початку прийому документів. Спершу абітурієнт зможе оцінити свої результати. А потім вирішить, чи подавати йому заяву саме на цю спеціальність», – пояснила вона. 

Прийом документів до вишів почнеться 14 липня. До 16 липня їх чекатимуть від абітурієнтів, які вступають за результатами співбесіди, іспитів або творчих конкурсів. До 23 липня – від тих, хто вступає на основі ЗНО. Е-кабінети можна буде  створити вже відзавтра.

«Списки зарахованих оприлюднять з 20 до 23 липня. Потім у абітурієнтів буде три дні, аби принести паперові документи. Цьогоріч вступники можуть подати 5 заяв на бюджет. І 30 – на контракт», – сказала Любов Кравченко. 

Детальна інформація щодо вступної кампанії – на сайтах вишів або у приймальних комісіях.

Теги: вступ, ЗНО

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...