App Store Google Play

До дніпровського активіста прийшла СБУ у зв'язку зі справою Стерненка

26 Червня 08:00
До дніпровського активіста прийшла СБУ у зв'язку зі справою Стерненка

До дніпровського активіста Вірослава Цюп'яка прийшли представники СБУ у зв'язку зі справою Стерненка. Про це сам Сергій повідомив на своїй сторінці у Facebook, передає Дніпроград.

З 15 червня до Вірослава телефонували чоловіки, які представлялися працівниками СБУ у Дніпрі та вимагали щоб він прийшов до них “для розмови” в тому числі “з приводу організацій акцій на підтримку Сергія Стерненка”. Вірослав намагався дізнатись підставу такого інтересу до себе, але йому так нічого і не пояснили.

"Сьогодні вони приїхали до нього на роботу. Зайшли в кімнату, де був Вірослав і ще дві людини. Працівники СБУ попросили їх вийти з кімнати, але вони відмовились. Тоді вони сказали їм не знімати і повідомили, що прийшли на профілактичну бесіду. Очевидно, ця «профілкатика» це наказ згори. Пояснили, що пов’язано це з акцією на підтримку Сергія Стерненка, під час якої Вірослав казав, що «Ми сподіваємось що суд винесе справедливе рішення». Сказали, що це радикальні дії і може трактуватись як масові заворушення! Вимагати справедливого суду це масові заворушення? Здається, дехто забув як читати кримінальний кодекс", - дописав Стерненко.

Від Вірослава також вимагали підписати "пояснення" та погрожували. Вірослав пояснив, що вони діють поза межами закону і готовий спілкуватись в рамках КПК, щойно буде в нього статус. Не отримавши його підпису, представник СБУ врешті пішли.

"Цим операм з СБУ має бути соромно. Поки частина їхніх колег захищає Україну від агресора на сході та ловить агентуру в тилу, вони ходять і залякують молодих громадських активістів, які прагнуть жити в нормальній країні. Це методи КГБ, а не СБУ", - додав Стерненко.

Юристи звертатимуться до ДБР, адже усі факти тиску, як повідомляється, задокументовані, та такі дії є явним перевищенням службових повноважень.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...