App Store Google Play

Як у Дніпрі створюють інфраструктуру для учасників дорожнього руху

25 Червня 21:30
Як у Дніпрі створюють інфраструктуру для учасників дорожнього руху

25 червня у Дніпрі провели престур щодо створених у центрі міста комфортних умов для пішоходів та автомобілістів. Під час заходу представники міської ради, інспекції з питань паркування та патрульної поліції розповіли про паркувальне зонування, формування пішохідної зони за допомогою обмежувальних стовпчиків, встановлення обмежувальних знаків та нової розмітки.

Розпочали інспекцію із вулиці Січових стрільців. Через встановлення антипаркувальних стовпчиків кількість автомобілів, які часто залишали на тротуарі, значно знизилася.

«Обмежувальні стовпчики ми встановлюємо, щоб механічно перешкодити автомобілістам займати пішохідну частину – не порушувати таким чином правил дорожнього руху, створюючи небезпечні ситуації. Наразі це дієвий спосіб, адже машин стало набагато менше, і для пішоходів з’явилося більше простору. Розміщуємо стовпчики переважно у середмісті, інколи – у дворах, на прохання мешканців. По місту вже встановлено близько 2200 таких стовпчиків, цьогоріч плануємо встановити ще близько 3 000», – розказав заступник директора КП «Транспортна інфраструктура міста» Дмитро Омельченко.

Далі звернули увагу на знаки, які встановлюються біля парковок. Це робиться, аби водіям була доступна уся необхідна інформація.
«Біля кожної парковки встановлено відповідні знаки – з них водій може дізнатися, до якої зони належать паркувальні місця, вартість і часи роботи парковки. Наразі в нас існує чотири зони паркування: А, В, С та Z. Кожна має свою вартість», – зауважила інспекторка з питань паркування Вікторія Кирилова.

Також у Дніпрі є місця, де паркування може призвести до аварійно небезпечної ситуації, тому там обов’язково розміщують знаки про заборону, а також наносять відповідну розмітку – жовту смугу на бордюрі.

«Одним із прикладів регулювання безпеки дорожнього руху є розмітка 1.10.2 (жовтий прямокутник із зображеним у ньому значком евакуатора – ред.). Застосовується вона для позначення особливо небезпечних місць, де обмежена оглядовість, відповідно, там не можна зупинятися і тим паче паркуватися, бо це може призвести до аварійної ситуації або дорожньо-транспортної пригоди», – пояснив старший інспектор пресслужби Управління патрульної поліції в Дніпропетровській області Павло Карманов.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


останні новини

Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...