App Store Google Play

Як у Дніпрі створюють інфраструктуру для учасників дорожнього руху

25.06.2021 21:30
Як у Дніпрі створюють інфраструктуру для учасників дорожнього руху

25 червня у Дніпрі провели престур щодо створених у центрі міста комфортних умов для пішоходів та автомобілістів. Під час заходу представники міської ради, інспекції з питань паркування та патрульної поліції розповіли про паркувальне зонування, формування пішохідної зони за допомогою обмежувальних стовпчиків, встановлення обмежувальних знаків та нової розмітки.

Розпочали інспекцію із вулиці Січових стрільців. Через встановлення антипаркувальних стовпчиків кількість автомобілів, які часто залишали на тротуарі, значно знизилася.

«Обмежувальні стовпчики ми встановлюємо, щоб механічно перешкодити автомобілістам займати пішохідну частину – не порушувати таким чином правил дорожнього руху, створюючи небезпечні ситуації. Наразі це дієвий спосіб, адже машин стало набагато менше, і для пішоходів з’явилося більше простору. Розміщуємо стовпчики переважно у середмісті, інколи – у дворах, на прохання мешканців. По місту вже встановлено близько 2200 таких стовпчиків, цьогоріч плануємо встановити ще близько 3 000», – розказав заступник директора КП «Транспортна інфраструктура міста» Дмитро Омельченко.

Далі звернули увагу на знаки, які встановлюються біля парковок. Це робиться, аби водіям була доступна уся необхідна інформація.
«Біля кожної парковки встановлено відповідні знаки – з них водій може дізнатися, до якої зони належать паркувальні місця, вартість і часи роботи парковки. Наразі в нас існує чотири зони паркування: А, В, С та Z. Кожна має свою вартість», – зауважила інспекторка з питань паркування Вікторія Кирилова.

Також у Дніпрі є місця, де паркування може призвести до аварійно небезпечної ситуації, тому там обов’язково розміщують знаки про заборону, а також наносять відповідну розмітку – жовту смугу на бордюрі.

«Одним із прикладів регулювання безпеки дорожнього руху є розмітка 1.10.2 (жовтий прямокутник із зображеним у ньому значком евакуатора – ред.). Застосовується вона для позначення особливо небезпечних місць, де обмежена оглядовість, відповідно, там не можна зупинятися і тим паче паркуватися, бо це може призвести до аварійної ситуації або дорожньо-транспортної пригоди», – пояснив старший інспектор пресслужби Управління патрульної поліції в Дніпропетровській області Павло Карманов.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...
Нам не вірили, що Московія - ворог, а москвини - геть не братський народ.Нам не вірили, що вони вдерлися до Криму і Донбасу не через Майдан, Яроша і Порошенка, а через імперську пиху та бажання нашої...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...