App Store Google Play

У Дніпрі відбудеться правозахисна кампанія до Міжнародного дня на підтримку жертв катувань

24 Червня 14:00
У Дніпрі відбудеться правозахисна кампанія до Міжнародного дня на підтримку жертв катувань

25 червня о 17:00 у Музеї АТО м. Дніпро (пр. Д.Яворницького 16) відбудеться Правозахисна кампанія до Міжнародного дня на підтримку жертв катувань. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку заходу у Facebook.

У програмі заходу:

• інтерактивні вистави «Допит», «Судове засідання», «Камера» з коментарями правозахисників.

• прем'єра документального фільму «По той бік Ізоляції» про відомого журналіста та письменника Станіслава Асєєва, який 2,5 роки провів у полоні незаконних збройних формувань в окупованому Донецьку.

"Мета заходу – показати недопустимість існування катувань у цивілізованій правовій державі та привернути увагу до проблеми незаконних викрадень та катувань на окупованій території Донбасу та Криму. Інтерактивні театралізовані постановки покажуть, що явище тортур може торкнутися кожного, незалежно від віку, статі та соціального статусу", - йдеться у анонсі події.

Фільм, автором якого є ГО «Форпост», спонукатиме українців стати менш толерантними до тортур, підніме проблему відповідальності за катування та необхідності вдосконалення національного законодавства. Стрічка покаже, що в самому центрі Європі діє «цілодобовий конвеєр тортур», куди потрапляють як чоловіки, так і жінки, як молоді, так і літні люди.

Трейлер фільму: https://youtu.be/ZNLplJHZGbs

«По той бік Ізоляції» є першою історією з циклу, який піднімає проблему тортур та їхніх наслідків в Україні: у місцях несвободи, поліцейських відділках, дитячих притулках та окупованих територіях України.

Захід організований за підтримки Музею АТО та ГО «Правозахисна Група «СІЧ», яка 2014 року надає фахову безоплатну юридичну допомогу постраждалим від збройного конфлікту на Сході країни, зокрема, колишнім полоненим. В інтересах полонених та цивільних заручників подано понад 100 скарг до Європейського Суду з прав людини.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...