App Store Google Play

У Дніпрі відбудеться правозахисна кампанія до Міжнародного дня на підтримку жертв катувань

24.06.2021 14:00
У Дніпрі відбудеться правозахисна кампанія до Міжнародного дня на підтримку жертв катувань

25 червня о 17:00 у Музеї АТО м. Дніпро (пр. Д.Яворницького 16) відбудеться Правозахисна кампанія до Міжнародного дня на підтримку жертв катувань. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку заходу у Facebook.

У програмі заходу:

• інтерактивні вистави «Допит», «Судове засідання», «Камера» з коментарями правозахисників.

• прем'єра документального фільму «По той бік Ізоляції» про відомого журналіста та письменника Станіслава Асєєва, який 2,5 роки провів у полоні незаконних збройних формувань в окупованому Донецьку.

"Мета заходу – показати недопустимість існування катувань у цивілізованій правовій державі та привернути увагу до проблеми незаконних викрадень та катувань на окупованій території Донбасу та Криму. Інтерактивні театралізовані постановки покажуть, що явище тортур може торкнутися кожного, незалежно від віку, статі та соціального статусу", - йдеться у анонсі події.

Фільм, автором якого є ГО «Форпост», спонукатиме українців стати менш толерантними до тортур, підніме проблему відповідальності за катування та необхідності вдосконалення національного законодавства. Стрічка покаже, що в самому центрі Європі діє «цілодобовий конвеєр тортур», куди потрапляють як чоловіки, так і жінки, як молоді, так і літні люди.

Трейлер фільму: https://youtu.be/ZNLplJHZGbs

«По той бік Ізоляції» є першою історією з циклу, який піднімає проблему тортур та їхніх наслідків в Україні: у місцях несвободи, поліцейських відділках, дитячих притулках та окупованих територіях України.

Захід організований за підтримки Музею АТО та ГО «Правозахисна Група «СІЧ», яка 2014 року надає фахову безоплатну юридичну допомогу постраждалим від збройного конфлікту на Сході країни, зокрема, колишнім полоненим. В інтересах полонених та цивільних заручників подано понад 100 скарг до Європейського Суду з прав людини.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...
Нам не вірили, що Московія - ворог, а москвини - геть не братський народ.Нам не вірили, що вони вдерлися до Криму і Донбасу не через Майдан, Яроша і Порошенка, а через імперську пиху та бажання нашої...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...