App Store Google Play

Найпопулярніші предмети та порушення: як дніпровські абітурієнти склали ЗНО

24 Червня 11:00
Найпопулярніші предмети та порушення: як дніпровські абітурієнти склали ЗНО

На Дніпропетровщині ЗНО склали понад 32 тис. абітурієнтів. Була задіяна максимальна кількість пунктів тестування: 170 у Дніпропетровській області, понад 70 у Дніпрі. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу Дніпровської міської ради.

У ЗНО-2021 взяли участь більше ніж 8 тис. співробітників. Понад 350 учасників оцінювання зі всієї України мають найвищі результати. За тестуванням з іноземних мов, а саме з англійської, яка є найзатребуванішим предметом на ЗНО цього року, найвищий результат отримали 210 осіб, з них 8 – з Дніпра. Про це під час прямої телефонної лінії розповіла директорка Дніпропетровського регіонального центру оцінювання освіти Марина Горбенко-Хвастунова.

«Щодо порушень: у Дніпрі 14 учасників ЗНО не змогли скласти тест через порушення правил проведення. Це мобільні телефони, навушники, шпаргалки. Не допущені до тестувань у Дніпрі близько 20 осіб – це ті особи, які запізнилися або мали захворювання (їх виявили у пунктах тестування). Ті, хто не змогли скласти іспит через стан здоров’я, вже зареєстровані на додаткову сесію. Перший тест додаткової сесії відбудеться 29 червня», – розповіла Марина Горбенко-Хвастунова.

Нині ще не всі результати тестування відомі: з української мови та літератури, біології оголосять 25 червня, з географії – 26 червня. Ці результати абітурієнти можуть оскаржити протягом п’яти календарних днів.

«Учасники ЗНО мають право на апеляцію. При цьому потрібно розуміти, що у разі оскарження перший результат буде анульовано, після нового підрахунку він може не змінитися, може підвищитися, а може й стати нижчим. Кожна апеляційна заява має бути вмотивована. Наприклад, цифра в бланку з математики була неправильно розпізнана або за схемою оцінювання у відкритій частині учасники самі собі нараховують більше балів і вважають, що екзаменатор щось не врахував», – додала директорка Дніпропетровського регіонального центру оцінювання освіти.

Деталі щодо подання апеляції можна дізнатися за телефоном Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти: (068) 151-16-43.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...