App Store Google Play

Найпопулярніші предмети та порушення: як дніпровські абітурієнти склали ЗНО

24.06.2021 11:00
Найпопулярніші предмети та порушення: як дніпровські абітурієнти склали ЗНО

На Дніпропетровщині ЗНО склали понад 32 тис. абітурієнтів. Була задіяна максимальна кількість пунктів тестування: 170 у Дніпропетровській області, понад 70 у Дніпрі. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу Дніпровської міської ради.

У ЗНО-2021 взяли участь більше ніж 8 тис. співробітників. Понад 350 учасників оцінювання зі всієї України мають найвищі результати. За тестуванням з іноземних мов, а саме з англійської, яка є найзатребуванішим предметом на ЗНО цього року, найвищий результат отримали 210 осіб, з них 8 – з Дніпра. Про це під час прямої телефонної лінії розповіла директорка Дніпропетровського регіонального центру оцінювання освіти Марина Горбенко-Хвастунова.

«Щодо порушень: у Дніпрі 14 учасників ЗНО не змогли скласти тест через порушення правил проведення. Це мобільні телефони, навушники, шпаргалки. Не допущені до тестувань у Дніпрі близько 20 осіб – це ті особи, які запізнилися або мали захворювання (їх виявили у пунктах тестування). Ті, хто не змогли скласти іспит через стан здоров’я, вже зареєстровані на додаткову сесію. Перший тест додаткової сесії відбудеться 29 червня», – розповіла Марина Горбенко-Хвастунова.

Нині ще не всі результати тестування відомі: з української мови та літератури, біології оголосять 25 червня, з географії – 26 червня. Ці результати абітурієнти можуть оскаржити протягом п’яти календарних днів.

«Учасники ЗНО мають право на апеляцію. При цьому потрібно розуміти, що у разі оскарження перший результат буде анульовано, після нового підрахунку він може не змінитися, може підвищитися, а може й стати нижчим. Кожна апеляційна заява має бути вмотивована. Наприклад, цифра в бланку з математики була неправильно розпізнана або за схемою оцінювання у відкритій частині учасники самі собі нараховують більше балів і вважають, що екзаменатор щось не врахував», – додала директорка Дніпропетровського регіонального центру оцінювання освіти.

Деталі щодо подання апеляції можна дізнатися за телефоном Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти: (068) 151-16-43.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...
Нам не вірили, що Московія - ворог, а москвини - геть не братський народ.Нам не вірили, що вони вдерлися до Криму і Донбасу не через Майдан, Яроша і Порошенка, а через імперську пиху та бажання нашої...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...