App Store Google Play

Для учнів Карпівської опорної школи облаштовують сучасний стадіон

24 Червня 15:30
Для учнів Карпівської опорної школи облаштовують сучасний стадіон

У Карпівці реконструюють стадіон опорної школи. Готують основу під футбольне міні-поле. А ще нові волейбольний, баскетбольний та легкоатлетичний майданчики. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

«Розвитку спортивної інфраструктури – наша особлива увага. В області будуємо «з нуля» басейни. Відновлюємо великі й малі стадіони. Один з них – у Карпівській школі», – зазначив Валентин Резніченко.

Заступниця директора Карпівської школи Вікторія Шевченко каже, їх стадіон морально застарів. Він потребував капітального ремонту. Тож початок перетворень – велика подія.

 «Будемо популяризувати спорт серед жителів громади. Виховуватимемо здорове покоління, – запевнила Вікторія Шевченко. – Будемо приходити до школи і кожного разу наше подвір’я радуватиме». 

До оновленої спортивної зони вестимуть алеї. На стадіоні зроблять освітлення. По периметру – огорожу. Школярі зможуть займатися ігровими видами спорту. Матимуть гімнастичний простір, легкоатлетичні доріжки з гумовим покриттям.

«Сподіваємося, учні трішки забудуть про комп’ютери і телефони. Натомість охочіше займатимуться фізкультурою. Я ж матиму більше можливостей для проведення цікавих уроків. Організовуватиму змагання», – сказала вчителька фізкультури Карпівської школи Юлія Лущенко. 

Окрасою стане футбольне міні-поле зі штучним газоном. Забивати голи можна буде у новенькі ворота.

«Учні нашої школи тільки й говорять, що в них буде крутий стадіон. Багато дітей мають великий спортивний потенціал, який необхідно розвивати. Є талановиті хлопці-футболісти», – розповів одиннадцятикласник Ілля Півторак.

Окремий бонус – благоустрій території. Будівельники вже зняли старе асфальтове покриття. Ділянку викладають тротуарною плиткою. Згодом облаштують ігрові майданчики. Будуть стояти гойдалки, лави.

«Погода, нарешті, дала змогу активно працювати. Буде гарно на цьому спортивному об’єкті. Коли наша бригада заїхала, діти розповідали, що мріють про стадіон. Нині втілюємо мрію дітей та вчителів», – розповів начальник будівельної ділянки Ігор Кравченко.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...