App Store Google Play

Яскрава та сучасна: у Петропавлівці завершують реконструкцію школи №2

23 Червня 18:30
Яскрава та сучасна: у Петропавлівці завершують реконструкцію школи №2

У Петропавлівці завершують реконструкцію опорної школи №2. Підрядники вже оновили усі кабінети, замінили покрівлю та комунікації. На фініші – внутрішні роботи та облаштування території. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

«Завершуємо реконструкцію школи №2 у Петропавлівці. Тепер вона стильна, сучасна та енергоощадна. Масштабне оновлення – для понад 600 учнів з усієї громади», – сказав Валентин Резніченко. 

Петропавлівська школа не бачила капітального ремонту 35 років. Директорка закладу Ольга Цимбал каже – підтримували порядок власними силами, але цього було замало. Завдяки реконструкції будівлю не впізнати.

«Вже повністю замінений дах та комунікації. Відремонтовані кабінети на усіх трьох поверхах. Раніше через стару систему водопостачання та каналізацію санвузли працювали лише в одному крилі школи. Тепер ця проблема вирішена», – розповіла директорка школи №2 Ольга Цимбал.

У просторих затишних класах – енергозберігаючі вікна, яскраві стіни та різнокольорові двері. Нові меблі та інтерактивні дошки.  Кабінети біології, фізики, хімії облаштували планшетами для учнів. Зробили й лінгафонний кабінет.

«Раніше це була звичайна школа. Із незатишними класами та старими меблями. Протікав дах, – поділився старшокласник Назар Чудаєв. – Тепер класи стали світліші, в них набагато комфортніше знаходитися. Завезли нові меблі, встановили смарт-дошки».

Підрядники працюють над харчоблоком та спортивною залою. Роблять і благоустрій території. На внутрішньому подвір’ї вже уклали плитку. Лишилось облаштувати центральний вхід та доріжки поряд.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...