App Store Google Play

У Богданівці звели «з нуля» амбулаторію сімейної медицини

22 Червня 18:30
У Богданівці звели «з нуля» амбулаторію сімейної медицини

У Богданівці звели «з нуля» амбулаторію сімейної медицини. Лишилось розставити меблі й обладнання, навести лад на подвір’ї. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

«Побудували амбулаторію у селі Богданівка Павлоградського району. Сучасну, світлу та затишну. Там місцеві мешканці зможуть отримати якісні медпослуги», – зазначив Валентин Резніченко.

Директорка центру первинної медико-санітарної допомоги Богданівської сільради Любов Смеловська каже – нова амбулаторія перевищила усі очікування.

«Нова амбулаторія – це близько, зручно та доступно. Тут надаватимуть усі найважливіші медичні послуги. Зможемо розвантажити старий медзаклад», – сказала Любов Смеловська.

Амбулаторію оснастять новітнім обладнанням. Його закупили обласним та місцевим коштом.

Усередині буде сучасна лабораторія, кабінет щеплення, оглядові та маніпуляційні. А ще – телемедичний комплекс. Сімейний лікар зможе в онлайн-режимі проконсультуватися з фахівцями районної чи обласної лікарні.

Для лікаря в амбулаторії є «квартира». Житло облаштували в окремому крилі будівлі. Там – дві спальні, кухня-вітальня, санвузол і гардеробна.

«Усередині усе готове. Будівлю утеплили, провели сучасні комунікації, протипожежну та охоронну сигналізації. Для відвідувачів з інвалідністю облаштували пандуси та окремий санвузол. Лишилось завести меблі й обладнання. Та встановити лавки на подвір’ї», – сказав представник підрядної організації Сергій Ноздрєватов.

В амбулаторії зможуть обслуговувати не лише мешканців Богданівки, а й усієї громади. Це майже 10 тис жителів.

«У центрі Богданівки є амбулаторія. Але село дуже розтягнуте, багатьом жителям туди далеко добиратися. Тепер буде набагато зручніше і швидше. Не треба їхати маршрутками. У будь-яку хвилину можна пішки підійти до сімейного лікаря чи здати аналізи. Це буде супер-сучасний медзаклад», – сказала місцева жителька Любов Каращук. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...