App Store Google Play

Укравтодор випустив перші євробонди в історії України: $700 млн під “Велике будівництво”

18 Червня 20:00
Укравтодор випустив перші євробонди в історії України: $700 млн під “Велике будівництво”

Вперше за історію України Укравтодор випустив євробонди на Лондонській фондовій біржі. Серія бондів програми президента Володимира Зеленського “Велике будівництво” отримала історично низьку ставку у порівнянні з попередніми українськими суверенними розміщеннями у доларах США, повідомив міністр інфраструктури Олександр Кубраков.

“В ході розміщення Укравтодор отримав заявок на майже 2,4 млрд доларів США, що більше ніж втричі перевищило запланований обсяг випуску, а тому продемонструвало значний інтерес з боку глобального фінансового ринку, підтвердило довіру до України як держави і до великих інфраструктурних проєктів, зокрема”, - заявив Олександр Кубраков.

Міністр інфраструктури зазначив, що завдяки цій транзакції для оновлення дорожньої інфраструктури розмістили 700 млн доларів США під 6,25% на термін 7 років. 

Організаторами випуску єврооблігацій стали спільні букранери та спільні лід-менеджери – J.P. Morgan та Dragon Capital, а також ко-менеджер - АТ “УкрЕксімбанк”. Юридичними радниками виступили White & Case LLP, Linklaters LLP, AVELLUM та Sayenko Kharenko. 

Фіскальним агентом євробондів став The Bank of New York Mellon. У якості рейтингового агентства залучили S&P Global Ratings Europe Limited. 

“Хочу подякувати великій команді, яка зробила це можливим. З боку держави на спільний результат працювали Укравтодор, Міністерство інфраструктури, Міністерство фінансів, Національний банк України. Ще до того, щоб взагалі цей процес став можливим разом працювали уряд, Офіс президента, народні депутати України”, - додав Олександр Кубраков.

Нагадаємо, раніше заступник голови Офісу Президента, координатор програми "Велике будівництво" Кирило Тимошенко повідомив, що планом президентської програми на 2021 рік передбачено ремонт і будівництво 6500 км доріг і 245 штучних споруд.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...