App Store Google Play

В Апостоловому модернізують школу №3

17 Червня 18:30
В Апостоловому модернізують школу №3

Найстаріша школа Апостолового набуває сучасного вигляду. Все – завдяки масштабній реконструкції. Підрядники вже привели до ладу два корпуси. У розпалі – роботи в будівлі 30-х років. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко. 

«Створюємо комфортні умови для навчання у найстарішій школі Апостолового. У двох корпусах класи вже світлі та сучасні. Модернізація третього – у розпалі», – зазначив Валентин Резніченко.

В Апостолівській школі №3 – три корпуси, об’єднані переходами. Реконструкція – перша в історії закладу. Зараз ремонтники осучаснюють приміщення у найстарішому. Там – класні кімнати, кабінет фізики, вчительська, їдальня.

«Давно мріяли про реконструкцію. Це просто казка – працювати в сучасних умовах. Навіть гадки не мали, що бувають такі ремонти», – сказав директор школи Юрій Кочережко.

«Вигляд оновлених класів – як у Європі. Набагато кращий, ніж коли вони були обклеєні шпалерами, за радянськими стандартами», – розповіла вчителька Анастасія Берьозкіна.

Всередині корпусу 30-х років оздоблення – повним ходом. На 1-му поверсі підрядники обшивають стіни гіпсокартоном. На 2-му – готують їх під фарбування. Класи матимуть сучасний вигляд: стіна біля дошки – яскрава, решта – білі.

«Будівля дуже стара. Фактично від неї залишимо самі стіни. Ми підсилили перекриття між поверхами. Зараз міняємо всі комунікації. Вентиляцію зробимо і в їдальні, і в класах», – сказав начальник ділянки Артур Колесник.

На подвір’ї кладуть тротуарну плитку. Будуть і спортивні майданчики – для молодших та старших класів. Зараз під них готують основу.

«Із великим нетерпінням чекаю на завершення ремонту. Хочеться навчатися у комфортній, теплій, класній школі», – поділилася учениця 10 класу Юлія Мажара.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...