App Store Google Play

У Девладовому звели «з нуля» нову амбулаторію

17 Червня 09:30
У Девладовому звели «з нуля» нову амбулаторію

У Девладовому побудували нову амбулаторію. Вже завезли меблі та обладнання. Нині завершують роботи на подвір’ї. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко, передає Дніпроград з посиланням на сайт ДніпроОДА.

«Сучасна, світла, енергоефективна. Таку амбулаторію звели «з нуля» для 6,7 тис мешканців Девладівської громади. Для місцевих – це якісно новий рівень медичних послуг», – зазначив Валентин Резніченко. 

 

Нова амбулаторія – у центрі селища, на місці старої поліклініки. Будівлю утеплили. Всередині – світлі просторі кабінети. Передбачили окремий вхід для дітей, яких батьки приводитимуть на огляд чи щеплення. Є і зручності для людей з інвалідністю. Облаштували два пандуси та вбиральню.

 

 

«У нас багато мешканців похилого віку. Раніше доводилося їздити до міста на обстеження. Це було дуже незручно. Тепер все на місці. Чекаємо на відкриття», – сказала місцева Наталія Баранова.

 

В амбулаторії – кабінети для прийому пацієнтів, лабораторія, оглядова, процедурна, маніпуляційна. В окремому крилі – двокімнатна квартира для сім’ї лікаря.

 

«Дуже задоволені будівлею. Маємо великі кабінети. І тепло буде взимку. А ще вдячні за нове службове авто. Воно нам дуже потрібне, адже територія громади чимала», – розповів сімейний лікар Микола Дон.

 

Вже завезли меблі та обладнання. Електрокардіограф, пульсоксиметр, гематологічний аналізатор для вимірювання параметрів крові, телемедичне устаткування. Докторам буде зручно радитися з колегами обласних закладів.

«Я вже побувала всередині. Всі кабінети дуже красиві. Як зайшла – душа радіє. І натхнення переповнює», – поділилася пенсіонерка Валентина Камушкіна.

На подвір’ї підрядники завершують облаштовувати резервуар для води. Роботи – обласним та державним коштом.

«Наша нова амбулаторія – яскравий приклад взаємодії різних гілок влади. Зійшлися плани Президента, очільника області й громади. Ми дуже задоволені», – сказала голова Девладівської громади Олена Неліпа.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...