App Store Google Play

У Дніпрі через непрацюючу систему водовідведення залишаються підтопленими 12 будинків

15 Червня 18:30
У Дніпрі через непрацюючу систему водовідведення залишаються підтопленими 12 будинків

У Дніпрі, в Амур-Нижньодніпровському районі, підтопленими залишаються 12 будинків. Рятувальники понижують рівень води у будинках та подвір’ях, але за декілька годин вода повертається назад. Причина тому, як пояснила речниця надзвичайників в області Дар’я Гречищева, непрацююча система водовідведення та відсутність у рятувальників спеціальної техніки.

Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Суспільне.

Ольга Сактіменко мешкає по вулиці Промислова. Вода почала потрапляти у подвір'я її будинку після сильних дощів тиждень тому. Після зливи минулого тижня вона потрапила у будинок, зараз її рівень становить понад 30 см. Рятувальники, розповідає жінка, тричі відкачували воду, але за декілька годин вода поверталася назад у помешкання.

“Вода зайшла у будинок, вона на кухні, вона у коридорі стоїть, підійшла до самого входу. Скільки не телефонували, надзвичайники приїжджали тричі, викачували впродовж доби воду. Але вона прийшла буквально години за чотири назад”, - каже Ольга.

“По будинку йде напруга, у будинку вода, у будинку діти. Просто нікому нічого не потрібно. Це не те, що прохання, це вже благання про допомогу, щоб хтось щось зробив. Своїми силами, насос маленький, пробували викачувати, вода нікуди не дівається”, - говорить Олена.

Проблемними є дві вулиці — Промислова та Северодвінська, каже речниця надзвичайників в області Дар’я Гречищева. З будинків та подвір'їв воду відкачують, але вона повертається назад. Для вирішення проблеми потрібна техніка, якої у ДСНС немає. Тому в п’ятницю на минулому тижні вони звернулися до міськради з проханням надати техніку комунальних служб.

“Для того, щоб фізично цю воду відкачати і вивезти. Бо наша техніка... Ми можемо поставити або мотопомпу, або насосну пожежну станцію. Ми перекачуємо з одного місця в інше місце. А через те, що там не працює система водовідведення, ливнівки не справляються з цією ситуацією. А також там постійно тримається високий рівень ґрунтових вод, то наша техніка не може вплинути на цю ситуацію”, - каже Дар`я Гречищева.

За словами представниці пресслужби міськради Дніпра Інни Варюхи, у місті немає техніки для відкачування води, є тільки понижувальні насоси, які зараз працюють. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...