App Store Google Play

У Дніпрі Лоцкам’янське кладовище перетворюється на звалище

14 Червня 08:00
У Дніпрі Лоцкам’янське кладовище перетворюється на звалище

У Дніпрі місцеві жителі вже не перший рік скаржаться на те, що Лоцкам’янський цвинтар завалений сміттям. Ситуація із року в рік повторюється, тому так далі продовжуватись не може, повідомляє Дніпроград з посиланням на 34 канал.

Ще 6 років тому ситуація була такою ж самою, а в деяких місцях сміття навіть заросло бур’яном. Одна є більша проблема - звалище інколи підпалюють.

Про підпали та гору непотребу знають і комунальники. Кажуть: прибирали тут, поки сміття було небагато. Та потім місцеві стали викидати будматеріали чи надгробки, що, зі свого боку, ускладнює доступ до сміття і відповідно вивезення його на спеціальний полігон.

Також, за словами комунальників, є ще одна проблема — це техніка. Їхні трактори заїхати на цвинтар не можуть, бо дорога завузька. Й вивозять сміття лише внизу кладовища.

«З департаментом вирішується питання про виділення спеціалізованої техніки, яка може туди заїхати та вивезти звідти сміття», — розповів головний інженер КП “Міська ритуальна служба” Руслан Данилкін.

А от коли саме приберуть звалище — комунальники не кажуть. Повідомляють: як тільки отримають техніку — впораються мінімум за тиждень.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...