App Store Google Play

На Дніпропетровщині капітально ремонтують дорогу Степове-Партизанське

14 Червня 14:00
На Дніпропетровщині капітально ремонтують дорогу Степове-Партизанське

На Дніпропетровщині капітально ремонтують дорогу Степове-Партизанське. Роботи – обласним коштом. Підрядники завершують укладати вирівнюючий шар асфальту. Про це повідомив голова облдержадміністрації Валентин Резніченко.

«Допомагаємо територіям оновлювати автошляхи. Комфорт та безпека мешканців – передусім. Ремонтуємо і дорогу у Слобожанській громаді. Вона з’єднує два села: Степове та Партизанське», – зазначив Валентин Резніченко.

Від Степового до Партизанського – 11 км. Та через суцільні ями місцеві витрачали на дорогу з півгодини. Староста Партизанського Іван Буряк каже, іноді простіше було навпростець через поля проїхати. Зараз дорогу ремонтують.

«Водії маршруток відмовлялися навіть підвозити людей селом. Висаджували на в’їзді. Скаржилися, що через погану дорогу псують машини. Тепер, сподіваємося, все зміниться», – сказав Іван Буряк.

Підрядники стартували зі Степового. Зараз техніка працює вже у Партизанському, поблизу залізничної станції. 

«Ремонтуємо понад 11 км дороги. Зараз завершуємо укладати нижній шар асфальту. Зверху буде ще один. Загальна товщина нового покриття – 11 см. Все робимо якісно», – розповіла майстер ділянки Катерина Ткаченко.

Дорога проходить промисловою зоною Партизанського. Поряд – елеватор, різні підприємства. Є і житлові будинки. Там мешкають більш ніж 100 сімей залізничників.

«Вдячні, що нам зроблять дорогу. Вона стає кращою і красивішою. Головне – без ям», – сказав місцевий Григорій Нещадим.

«Дорога – клас! Раніше розбита була. Зараз – чудо!», – поділився мешканець Степового Степан Полуторний.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...