App Store Google Play

Дворівнева їдальня, стильні класи та просторі коридори: у Дніпрі завершують реконструкцію гімназії №33

10 Червня 15:30
Дворівнева їдальня, стильні класи та просторі коридори: у Дніпрі завершують реконструкцію гімназії №33

На фініші реконструкція гімназії №33 у Дніпрі. Підрядники завершують осучаснювати їдальню та укладати плитку на внутрішньому подвір’ї. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

«Гімназія №33 – заклад з давньою історією. Майже півтора століття там навчають дітей. Масштабна реконструкція подарує школі нове життя», – зазначив Валентин Резніченко. 

Старими у гімназії лишились тільки стіни та перекриття. Підрядники замінили усе – від комунікацій до покрівлі. Частину приміщень перепланували.

Відремонтували й навчальні кабінети – їх зробили різнокольоровими та світлими. На стінах – тематичні фотошпалери.

«Маріїнська гімназія – найстаріша у місті. Радіємо, що ремонтні роботи вже завершуються. Лишилося зовсім трохи»,  –  сказала директорка гімназії №33 Лілія Яворенко.

Кардинально змінилася їдальня. Її розширили та зробили дворівневою. На першому буде «гарячий» цех. А ще – обідня зала. Там зможе розміститися у півтора рази більше дітей – майже 250 хлопців та дівчат.

На нульовому рівні – комори для зберігання овочів, м’ясний та рибний цех.

«Завершуємо облаштовувати підвал, де розмістяться кілька цехів їдальні. Працюємо над ліфтом – він доставлятиме їжу з першого рівня на нульовий», –  розповів представник підрядної організації Максим Сіньков. 

До школи вже почали завозити нові меблі та мультимедійне обладнання. Їх закупили за рахунок міського бюджету.

«Дуже чекаємо, коли відкриють другу половину школи. Гадаю, оновлені стіни сприятимуть навчанню. А ще вчитимуть дітей берегти те, що маємо навколо», –  поділилася вчителька математики та інформатики Ольга Ігнашева.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...