App Store Google Play

У Дніпрі відкрили збудований «з нуля» Олімпійський дім

9 Червня 11:00
У Дніпрі відкрили збудований «з нуля» Олімпійський дім

У Дніпрі відкрили Олімпійський дім. Його звели «з нуля» поряд із новим спорткомплексом та реконструйованим стадіоном. Спортивний осередок відвідав Президент України Володимир Зеленський, передає Дніпроград з посиланням на ДніпроОДА.

«Для досягнення результатів та перемог необхідно мати досвідченого тренера. Але не менш важливо, щоб були створені сучасні умови для тренувань. І я радий, що в Дніпрі розбудовується такий спортивний центр», – зазначив Володимир Зеленський.

У двоповерховому Олімпійському домі – конференц-зала на понад 160 місць, тренерські та роздягальні, медпункт. Є коворкінг з веб-камерами, TV-екранами, інтернетом. Попрацювати там можуть спортивні федерації. Для них є і окремі офісні кабінети.

Спостерігати за матчами на сусідньому стадіоні можна через великі вікна критої веранди.

«Олімпійський дім звели поряд з реконструйованим стадіоном та новою 6-поверховою критою ареною. Разом вони утворили масштабний спортивний простір, де є всі умови для виховання справжніх чемпіонів», – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Облаштували і музей спортивних досягнень мешканців регіону. Експозицію оглянув Президент. Він залишив своє побажання на стіні Олімпійського дому.

«Велика гордість для мене бути тут, разом з кожним чемпіоном, спортсменом, переможцем – реальними героями України. Честь і слава вам і всім, хто зробив цей дім місцем спортивного серця Дніпра. З повагою, Володимир Зеленський (земляк)», – написав Зеленський.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...