App Store Google Play

У криворізькому аеропорту планують реконструювати термінал та злітно-посадкову смугу

8 Червня 18:30
У криворізькому аеропорту планують реконструювати термінал та злітно-посадкову смугу

У Кривому Розі реконструюють аеропорт. Оновити планують злітно-посадкову смугу і термінал. Сучасне летовище зможе залучати міжнародні авіакомпанії. Розширити географію та кількість рейсів.

Заступник керівника Офісу Президента Кирило Тимошенко зауважив, що і термінал, і злітно-посадкову смугу планують здати до кінця 2022 року. В  аеропорту вже встановили нове обладнання для обслуговування регулярних рейсів. Це дасть змогу приймати літаки типу A320 та Boeing 737.

«Сучасне летовище – нові можливості для розвитку бізнесу, туризму, медицини. Від реконструкції виграє не лише Кривий Ріг, а й уся область», – наголосив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Реконструкція передбачає перше за понад 40 років оновлення злітно-посадкової смуги. Її розширять – розмір буде 2500 на 45 метрів. Це – світовий стандарт, який дозволить співпрацювати з міжнародними авіакомпаніями. Відремонтують і перон. Встановлять сучасні системи для точного заходу на посадку, світлосигнальне обладнанням та систему метеорологічного забезпечення польотів.

Працюють і над концепцією реконструкції терміналу, який зможе приймати 400 пасажирів на годину. Нині він не працює.

«Зараз працює термінал, який може приймати 100 людей на годину. Цього не достатньо, наприклад, аби розмістити 180 пасажирів Бойнгу-737. А нашим гостям потрібен сучасний сервіс. Адже вони вже були в «Борисполі», аеропортах Запоріжжя, Харкова», – поділився директор криворізького летовища Михайло Лашин.

Міський голова Кривого Рогу Костянтин Павлов додав, що аеропорт вже з’єднано з містом маршрутами комунального транспорту.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...