App Store Google Play

"Євросолідарність" презентувала платформу для онлайн-комунікацій депутатів усіх рівнів і партійців

8 Червня 11:00
"Євросолідарність" презентувала платформу для онлайн-комунікацій депутатів усіх рівнів і партійців

Під час з'їзду партії "Європейська солідарність" у Києві було представлено "ЄС платформу", за допомогою якої депутати всіх рівнів і партійці зможуть спілкуватися між собою в онлайн-режимі, а також ділитися досвідом й оперативно вирішувати спільні завдання, повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу "Євросолідарності".

"Ми вирішили в партії розробити абсолютно нову платформу, де кожен депутат від "Європейської солідарності" буде мати зворотній зв'язок для того, щоб висловлювати свої позиції, які точно будуть почуті. Будуть обговорюватися ті ініціативи, які партія висуває як лідерська опозиційна сила", - заявив із цього приводу голова "Євросолідарності", п'ятий президент України і народний депутат Петро Порошенко.

Він зазначив, що платформа дасть змогу здійснювати ефективну координацію дій у Верховній Раді, в обласних і місцевих радах.

"Я думаю, що це буде абсолютно небачена ситуація серед українського політичного життя. Це буде ще одним доказом, що ми з вами є справжньою, крутою, поки що опозиційною, але лідируючою політичною силою України. Найкращою. Чому я в цьому впевнений? Бо ми єдина команда – крута, драйвова, правильна, європейська", - сказав Порошенко.

Він наголосив, що "Євросолідарність" є командою з "колосальним досвідом вирішення складних проблем".

"Ми – команда переможців. Ми з вами переможемо заради України і українців, які чекають цієї перемоги", - зазначив нардеп.

У свою чергу лідер громадської організації "Солідарна молодь", депутат Київради Дінара Габібуллаєва зазначила, що "ЄС платформа" - це інструмент, завдяки якому можуть створюватися унікальні проекти.

"Платформа показала 100% готовність до прозорості та відкритості. ЄС платформа показала, що ми готові до змін, тому що світ стає суперсучасним… Ми будуємо партію, яка 24/7 онлайн в телефоні, планшеті, ноутбуці", - сказала вона.

Вона зазначила, що "ЄС платформа" - це унікальний продукт, "тому що у всьому українському політичному середовищі немає такої платформи, яка б об’єднувала таку кількість людей і давала таку кооперацію".

"Але таке є в європейських країнах і політичних структурах європейських країн. Це свідчить про те, що "Європейська солідарність" саме та політична партія, яка впроваджує найкращі західні та європейські практики в Україні на своєму власному прикладі", - наголосила Габібуллаєва.

Вона додала, що нова платформа є відкритою, завдяки чому кожен зможе стати "частиною чогось більшого".

"Я мрію, щоб ця платформа так само, як і мені, допомогла реалізувати свої проекти іншим депутатам, бо саме ця платформа дозволяє бути почутим, дозволяє подавати свої ініціативи, долучатися до всіх івентів. Ця платформа відкрита, тут кожен може стати частиною чогось великого, тому що "Європейська солідарність" – це платформа можливостей", - резюмувала Габібуллаєва.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...