App Store Google Play

В ОП запрацював постійно діючий офіс Конгресу місцевих та регіональних влад - Тимошенко

4 Червня 14:00
В ОП запрацював постійно діючий офіс Конгресу місцевих та регіональних влад - Тимошенко

На базі Офісу президента, починаючи з 3 червня, запрацював постійно діючий офіс Конгресу місцевих та регіональних влад. Він створений для прямого зв’язку між центральною і місцевою владою та дозволить спільно працювати над вирішенням проблем регіонів. Про це за підсумками засідання Палати місцевих рад Конгресу заявив у Facebook заступник голови ОП Кирило Тимошенко.

Він подякував 150 делегатам і понад сотні представників місцевих рад, які долучилися 3 червня до засідання Палати Конгресу за участі президента Володимира Зеленського у Хмельницькому.

«Відсьогодні Конгрес – це найбільший у країні майданчик для вирішення проблем у регіонах. Без різниці чи це великий обласний центр, чи маленьке містечко. Все відбуватиметься напряму», - запевнив Тимошенко.

За його словами, для Володимира Зеленського і його Офісу важливо, аби Конгрес працював системно. 

«Є проблеми, питання – будь ласка, телефонуйте, пишіть, приїжджайте, передавайте документи, плануйте зустрічі. Та хоча б просто на каву заходьте, коли буваєте у Києві. Я обіцяю, що особисто контролюватиму, щоб питання, які стосуються життєдіяльності громад, вирішувались. Якщо буде необхідно, працюватимемо спільно з Кабінетом міністрів та парламентом», - наголосив Тимошенко.

Він також зазначив, що серед найбільш нагальних питань, які турбують зараз представників місцевих громад, є підготовка до нового опалювального сезону, списання боргів перед «Нафтогазом», передача громадам об’єктів комунальної власності, забезпечення фінансовими ресурсами місцевих бюджетів, умови для індустріальних парків, робота ПТУ і багато інших. 

«Спільна робота центральної та регіональної влад для вирішення цих питань – уже ведеться», - зазначив заступник голови Офісу президента.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...