App Store Google Play

В ОП запрацював постійно діючий офіс Конгресу місцевих та регіональних влад - Тимошенко

04.06.2021 14:00
В ОП запрацював постійно діючий офіс Конгресу місцевих та регіональних влад - Тимошенко

На базі Офісу президента, починаючи з 3 червня, запрацював постійно діючий офіс Конгресу місцевих та регіональних влад. Він створений для прямого зв’язку між центральною і місцевою владою та дозволить спільно працювати над вирішенням проблем регіонів. Про це за підсумками засідання Палати місцевих рад Конгресу заявив у Facebook заступник голови ОП Кирило Тимошенко.

Він подякував 150 делегатам і понад сотні представників місцевих рад, які долучилися 3 червня до засідання Палати Конгресу за участі президента Володимира Зеленського у Хмельницькому.

«Відсьогодні Конгрес – це найбільший у країні майданчик для вирішення проблем у регіонах. Без різниці чи це великий обласний центр, чи маленьке містечко. Все відбуватиметься напряму», - запевнив Тимошенко.

За його словами, для Володимира Зеленського і його Офісу важливо, аби Конгрес працював системно. 

«Є проблеми, питання – будь ласка, телефонуйте, пишіть, приїжджайте, передавайте документи, плануйте зустрічі. Та хоча б просто на каву заходьте, коли буваєте у Києві. Я обіцяю, що особисто контролюватиму, щоб питання, які стосуються життєдіяльності громад, вирішувались. Якщо буде необхідно, працюватимемо спільно з Кабінетом міністрів та парламентом», - наголосив Тимошенко.

Він також зазначив, що серед найбільш нагальних питань, які турбують зараз представників місцевих громад, є підготовка до нового опалювального сезону, списання боргів перед «Нафтогазом», передача громадам об’єктів комунальної власності, забезпечення фінансовими ресурсами місцевих бюджетів, умови для індустріальних парків, робота ПТУ і багато інших. 

«Спільна робота центральної та регіональної влад для вирішення цих питань – уже ведеться», - зазначив заступник голови Офісу президента.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нам не вірили, що Московія - ворог, а москвини - геть не братський народ.Нам не вірили, що вони вдерлися до Криму і Донбасу не через Майдан, Яроша і Порошенка, а через імперську пиху та бажання нашої...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...
Перемовини дають Путлеру тактичну передишку, шанс закріпитися на окупованих територіях, перегрупуватися, обманути і знову піти в наступ, щоби змусити нас до капітуляції. Ми маємо битися, щомиті і...