App Store Google Play

Міська рада знизила податок на нерухомість, який майже ніхто не платить

3 Червня 14:00
Міська рада знизила податок на нерухомість, який майже ніхто не платить

Міська рада Дніпра знизила податок на нерухомість з 1,5% до 1,2%. Однак, оскільки він прив'язаний до мінімальної зарплатні, платити у грошовому еквіваленті доведеться більше - якщо цей податок сплачувати. Справа у тому, що цей податок майже ніхто не сплачує, оскільки податкова не має усіх даних та не штрафує за його несплату, передає Дніпроград з посиланням на 056.

Зараз податок на нерухомість в Дніпрі нараховується за квадратними метрами - квартира розмірів до 60 квадратних метрів і будинок до 120 кв.м не обкладаються податком, а за кожен зайвий метр потрібно платити до 1,2% мінімальної зарплати.

«Відсоток знизили, але за останній період виріс рівень мінімальної заробітної плати. Тепер кожен квадратний метр коштуватиме дорожче ніж в минулому році. Якщо говорити про податки, то в 2021 році ми платимо за 2020», - розповів глава галузевої ради учасників ринку нерухомості в Дніпропетровській області Сергій Логутенко.

Також експерт зазначив, що цей податок практично ніхто не сплачує. Причиною цього то, що у податкової служби відсутні всі необхідні дані по нерухомості. Дана інформація знаходиться в кожному окремому населеному пункті в БТІ. Саме ці установи все збирали в паперовому вигляді, а на їх оцифровку грошей не виділяють.

У разі невиплати даного податку, покарання не передбачено. Якщо податкова про нього не повідомила протягом трьох років, то його і не потрібно виплачувати. Заклик прийти і зареєструвати своє майно людьми ігнорується.

Також експерт зазначив, що перед тим як збирати цей податок, необхідно оцифрувати всю документацію.

«Грошей від цього в міському бюджеті більше не стане, поки не налагодиться вся система. Ринок нерухомості України дуже потребує закону, як і податковий кодекс, який буде все регламентувати. Також потрібен закон про ринок нерухомості, який буде воєдино зав'язувати черговість задіяння всіх учасників», - розповів Сергій Логутенко.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...