App Store Google Play

Дніпро став єдиним українським мільйонником, обраним для участі у проєкті енергетичної безпеки

02.06.2021 20:00
Дніпро став єдиним українським мільйонником, обраним для участі у проєкті енергетичної безпеки

Мерія Дніпра та незалежне агентство федерального уряду США USAID уклали меморандум про надання технічної допомоги у реформуванні системи теплопостачання та розвитку енергоощадних технологій. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на пресслужбу міськради Дніпра.

Місто стало єдиним українським мільйонником, обраним для участі в проєкті енергетичної безпеки – завдяки всебічній готовності до співпраці. Мер Дніпра Борис Філатов назвав підписання цього меморандуму знаковим, адже така домовленість коштами передбачає, що закордонні партнери інвестуватимуть у комплексну модернізацію муніципальної системи теплопостачання. Це знизить теплові втрати, а містяни натомість відчують користь від цієї роботи на власному гаманці.

Для участі у програмі незалежного агентства федерального уряду США Дніпро був обраний серед 150 міст-претендентів. Загалом за результатами конкурсу USAID міжнародну технічну допомогу, що сягатиме сотень тисяч доларів, отримають лише шість територіальних громад.

У розмові з західними партнерами Борис Філатов наголосив, що Дніпро завжди готовий співпрацювати в рамках проєктів, що розвивають місто, а нова домовленість з USAID є системним продовженням розпочатої раніше співпраці. 

Зі свого боку операційний директор ESP Сара Мікал Алдерфер зауважила, що Дніпро займає активну позицію у вирішенні своїх питань теплопостачання, які наразі є проблемними для всієї країни: «Участь Дніпра у цьому конкурсі продемонструвала його готовність до співпраці. І я очікую лише найкращих результатів нашої роботи у Дніпрі».

Представники USAID також позитивно оцінюють досвід міста у комплексній термомодернізації шкіл і дитсадків, яка проходить у рамках взаємодії з європейськими фінансовими інституціями. 

Так, у рамках технічної допомоги USAID буде розроблено схему теплопостачання міста та довгострокову стратегію розвитку її сиcтеми. Експерти допоможуть окреслити перелік пріоритетних проєктів для покращення комплексу теплопостачання.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...
Нам не вірили, що Московія - ворог, а москвини - геть не братський народ.Нам не вірили, що вони вдерлися до Криму і Донбасу не через Майдан, Яроша і Порошенка, а через імперську пиху та бажання нашої...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...