App Store Google Play

Дніпро став єдиним українським мільйонником, обраним для участі у проєкті енергетичної безпеки

2 Червня 20:00
Дніпро став єдиним українським мільйонником, обраним для участі у проєкті енергетичної безпеки

Мерія Дніпра та незалежне агентство федерального уряду США USAID уклали меморандум про надання технічної допомоги у реформуванні системи теплопостачання та розвитку енергоощадних технологій. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на пресслужбу міськради Дніпра.

Місто стало єдиним українським мільйонником, обраним для участі в проєкті енергетичної безпеки – завдяки всебічній готовності до співпраці. Мер Дніпра Борис Філатов назвав підписання цього меморандуму знаковим, адже така домовленість коштами передбачає, що закордонні партнери інвестуватимуть у комплексну модернізацію муніципальної системи теплопостачання. Це знизить теплові втрати, а містяни натомість відчують користь від цієї роботи на власному гаманці.

Для участі у програмі незалежного агентства федерального уряду США Дніпро був обраний серед 150 міст-претендентів. Загалом за результатами конкурсу USAID міжнародну технічну допомогу, що сягатиме сотень тисяч доларів, отримають лише шість територіальних громад.

У розмові з західними партнерами Борис Філатов наголосив, що Дніпро завжди готовий співпрацювати в рамках проєктів, що розвивають місто, а нова домовленість з USAID є системним продовженням розпочатої раніше співпраці. 

Зі свого боку операційний директор ESP Сара Мікал Алдерфер зауважила, що Дніпро займає активну позицію у вирішенні своїх питань теплопостачання, які наразі є проблемними для всієї країни: «Участь Дніпра у цьому конкурсі продемонструвала його готовність до співпраці. І я очікую лише найкращих результатів нашої роботи у Дніпрі».

Представники USAID також позитивно оцінюють досвід міста у комплексній термомодернізації шкіл і дитсадків, яка проходить у рамках взаємодії з європейськими фінансовими інституціями. 

Так, у рамках технічної допомоги USAID буде розроблено схему теплопостачання міста та довгострокову стратегію розвитку її сиcтеми. Експерти допоможуть окреслити перелік пріоритетних проєктів для покращення комплексу теплопостачання.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...