App Store Google Play

Вже з газоном, зоною кросфіту та новою критою трибуною: у Кривому Розі оновлюють стадіон «Спартак»

31.05.2021 17:00
Вже з газоном, зоною кросфіту та новою критою трибуною: у Кривому Розі оновлюють стадіон «Спартак»

У Кривому Розі реконструюють стадіон «Спартак». Майбутнє футбольне поле вже зеленіє натуральним газоном. На новій критій трибуні проводять зовнішнє та внутрішнє оздоблення. Стару капітально ремонтують. Про хід робіт розповів перший заступник голови Дніпропетровської ОДА Володимир Орлов.

«Одразу дві грандіозні реконструкції спортоб’єктів проводимо у Кривому Розі. Одна з перлин – стадіон «Спартак». Він стане сучасною базою для підготовки олімпійського резерву, тренувань та змагань юних спортсменів. Найперше, вихованців спортшколи №3», – зазначив Володимир Орлов. 

Під трибунами шпаклюють новозбудовані приміщення. 

Цей простір облаштують під роздягальні, душові, тренерські. Готова основа під яму для стрибків у довжину. Працюють над зоною воркауту.  

«Спартак» вже готовий майже на 60%. Облаштували кросфіт-арену. Активно відбувається друга черга реконструкції трибун», – розповів голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.

Арена вміщатиме більш ніж 7 тис глядачів. Для людей з інвалідністю зроблять пандуси та встановлять підйомник. 

Навколо футбольного поля проходитимуть легкоатлетичні бігові доріжки. Покриття буде з наливної гуми.

«Бачимо позитивні зміни. Відбудова спортивного об’єкту йде за графіком. Плануємо, що до кінця року стадіон буде зданий в експлуатацію», – сказав народний депутат України Юрій Корявченков.  

Підсвічуватимуть спортивні баталії чотири потужні прожектори. Кожен висотою 27 метрів.

«Не просто будуються нові стадіони. Стіни не виховають олімпійських чемпіонів. Важливо, що у Кривому Розі ми зберегли потужний тренерський потенціал», – відмітив заступник Криворізького міського голови Сергій Мілютін. 

Встановлять й велике електронне табло. Поряд – флагшток на три прапори.

«Окраса «Спартака» – шикарне поле, з системою поливу. Трава вже добре прижилась. Її навіть встигли перший раз покосити. Футболісти оцінять», – запевнив представник підрядника Андрій Матвєєв.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...