App Store Google Play

Кам’янська мерія замовила послуги будівництва нового світлофору у компанії із кримінальним шлейфом

31 Травня 09:30
Кам’янська мерія замовила послуги будівництва нового світлофору у компанії із кримінальним шлейфом

Департамент житлово-комунального господарства і будівництва Кам'янської міськради уклав угоду із ТОВ “Міськсвітло плюс” на будівництво нового світлофорного об’єкту. Вартість договору склала 6,1 млн грн. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Prozorro.

До кінця року ТОВ  “Міськсвітло плюс” має побудувати новий світлофорний об’єкт на майдані Героїв. Фірма зареєстрована у 2018 році та спеціалізується на електромонтажних роботах. 

Протягом останніх трьох років компанія уклала угод із Департаментом житлово-комунального господарства і будівництва на майже 110 млн грн. Власник ТОВ  “Міськсвітло плюс” - Василь Бєлобородов, син екс-радника Кам'янського міського голови Андрія Білоусова, екс-головного архітектора міста - Юрія Бєлобородова.

Наразі компанія фігурує у двох кримінальних справах. Так, у січні 2019 року Дніпропетровська обласна прокуратура відкрила провадження про виготовлення документів із неправдивою інформацією. Зокрема, ТОВ  “Міськсвітло плюс” компанія могла отримати ліцензію від Державної архітектурно-будівельної інспекції неправомірно. За версією слідства, ТОВ «ЮК» Візард+»  вступила в змову із співробітниками ДАБІ, виступала посередником в незаконній видачі дозволів на будівельні роботи з середньої і підвищеної складності. Серед тих, хто міг отримати таким чином ліцензію виявилася й «Міськсвітло плюс».

В іншому кримінальному провадженні, де фігурує Департамент житлово-комунального господарства і будівництва Кам'янської міськради та ТОВ “Міськсвітло плюс”, правоохоронці встановили, що директор компанії зареєстрований у гуртожитку, та раніше притягувався до адміністративної відповідальної через відсутність місця реєстрації. Через це у слідства виникли сумніви у правомірності фінансово-господарської діяльності ТОВ «Міськсвітло Плюс», а фактичні дані у їх сукупності вказують на умисне створення такої юридичної особи з метою вчинення незаконних операцій з бюджетними коштами та у подальшому заволодінні ними.

Нагадаємо, у Кам’янському Управління охорони здоров’я міської ради підписало три угоди на 4,9 млн грн на закупівлю товарів, які необхідні для боротьби із коронавірусом.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...