App Store Google Play

Кам’янська мерія замовила послуги будівництва нового світлофору у компанії із кримінальним шлейфом

31.05.2021 09:30
Кам’янська мерія замовила послуги будівництва нового світлофору у компанії із кримінальним шлейфом

Департамент житлово-комунального господарства і будівництва Кам'янської міськради уклав угоду із ТОВ “Міськсвітло плюс” на будівництво нового світлофорного об’єкту. Вартість договору склала 6,1 млн грн. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Prozorro.

До кінця року ТОВ  “Міськсвітло плюс” має побудувати новий світлофорний об’єкт на майдані Героїв. Фірма зареєстрована у 2018 році та спеціалізується на електромонтажних роботах. 

Протягом останніх трьох років компанія уклала угод із Департаментом житлово-комунального господарства і будівництва на майже 110 млн грн. Власник ТОВ  “Міськсвітло плюс” - Василь Бєлобородов, син екс-радника Кам'янського міського голови Андрія Білоусова, екс-головного архітектора міста - Юрія Бєлобородова.

Наразі компанія фігурує у двох кримінальних справах. Так, у січні 2019 року Дніпропетровська обласна прокуратура відкрила провадження про виготовлення документів із неправдивою інформацією. Зокрема, ТОВ  “Міськсвітло плюс” компанія могла отримати ліцензію від Державної архітектурно-будівельної інспекції неправомірно. За версією слідства, ТОВ «ЮК» Візард+»  вступила в змову із співробітниками ДАБІ, виступала посередником в незаконній видачі дозволів на будівельні роботи з середньої і підвищеної складності. Серед тих, хто міг отримати таким чином ліцензію виявилася й «Міськсвітло плюс».

В іншому кримінальному провадженні, де фігурує Департамент житлово-комунального господарства і будівництва Кам'янської міськради та ТОВ “Міськсвітло плюс”, правоохоронці встановили, що директор компанії зареєстрований у гуртожитку, та раніше притягувався до адміністративної відповідальної через відсутність місця реєстрації. Через це у слідства виникли сумніви у правомірності фінансово-господарської діяльності ТОВ «Міськсвітло Плюс», а фактичні дані у їх сукупності вказують на умисне створення такої юридичної особи з метою вчинення незаконних операцій з бюджетними коштами та у подальшому заволодінні ними.

Нагадаємо, у Кам’янському Управління охорони здоров’я міської ради підписало три угоди на 4,9 млн грн на закупівлю товарів, які необхідні для боротьби із коронавірусом.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...
Нам не вірили, що Московія - ворог, а москвини - геть не братський народ.Нам не вірили, що вони вдерлися до Криму і Донбасу не через Майдан, Яроша і Порошенка, а через імперську пиху та бажання нашої...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...