App Store Google Play

З початку року лікарні області закупили дефібриляторів за коронавірусною процедурою на 2,2 млн грн

30 Травня 18:00
З початку року лікарні області закупили дефібриляторів за коронавірусною процедурою на 2,2 млн грн

Медичні заклади Дніпропетровської області продовжують додатково оснащуватись для боротьби з коронавірусом. Серед необхідних приладів, які потрібні для пацієнтів, апарати для поновлення серцевого ритму - дефібрилятори.  З початку року лікарні регіону витратили на них 2,2 мільйона гривень. Закупівлі провели за ковідною процедурою, тобто без застосування електронних торгів. Замовник самостійно знайшов постачальників і лише відзвітував про куплені товари у системі Prozorro, передає Дніпроград.

Так, Міська клінічна лікарня №6 у Дніпрі уклала договір із ФОП Данильченко Сергієм Павловичем на поставку дефібрилятора типу “Powerheart g5” за 77,5 тисяч гривень. Це напівавтоматичний зовнішній дефібрилятор, який можна використовуватися як у лікарнях, так і в громадських місцях чи автомобілях швидкої медичної допомоги. У той час інші лікарні закуповували ідентичні прилади трохи дешевше, наприклад, Миргородський міський центр ПМСД придбав за 66,4 тис грн один, а обласна клінічна поліклініка у Кіровограді - за 67,7 тис грн.  

Натомість, міська клінічна лікарня №9 замовила дефібрилятор BeneHeart D3 у комплекті (D3-2) за 197,3 тис грн. Це компактний приклад «чотири в одному», який об'єднує функції моніторингу, ручний дефібриляції, автоматичної зовнішньої дефібриляції та кардіостимуляції. До слова, Калинівська центральна районна лікарня замовляла ідентичний прилад за такою ж ціною - 197,3 тис грн. А зборівська центральна лікарня трохи дорожче - 225,6 тис грн. 

Вже у травні Дніпровський центр первинної медико санітарної допомоги №7 придбав дефібрилятор-монітор моделі DefiMonitor XD1xe (M290) Праймед вартістю у 240 тис грн. В свою чергу, Дніпровський центр первинної медико санітарної допомоги №8 уклав угоду на поставку напіавтоматичного дефібрилятора SaverOne P по 92 тис грн. Обом лікарням обладнання доправить ТОВ “Хелсімед”.

В свою чергу, лікарні міста Кам’янського закупили дефібрилятори у ТОВ “Торгівельна група “Дніпро”. Компанія була зареєстрована всього півроку тому, але встигла освоїти бюджетних коштів на майже 12 млн грн. Фірма доправляє медичне обладнання у лікарні міста. Так, Центр первинної медико-санітарної допомоги №1 та Міський консультативно-діагностичний центр Кам’янського замовили дефібрилятори за 249,6 тис грн кожний. При цьому модель та характеристики приладів не вказується. 

У Кривому Розі Багатопрофільна лікарня з надання психіатричної допомоги уклало угоду із ФОП Труфановим Антоном Володимировичом на закупівлю автоматичних зовнішніх дефібриляторів Heart Guardian HR 501 з функцією синхронізації. Вартість одного 47,3 тис грн. А  от Державна лікарня Міністерства внутрішніх справ України в місті Кривий Ріг придбала у ТОВ “Медичні індивідуально оптимальні технології” напівавтоматичний зовнішній дефібрилятор для використання у громадських місцях FRED easy вартістю у 71,4 тис грн. 

Нагадаємо, за останні два місяці на утилізацію коронавірусних відходів на Дніпропетровщини витратили майже півмільйона гривень.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...