App Store Google Play

В Україні створять національного авіаперевізника, – Шмигаль у Дніпрі

27 Травня 14:00
В Україні створять національного авіаперевізника, – Шмигаль у Дніпрі

В Україні триває створення національного авіаперевізника для розвитку внутрішніх авіаперевезень. Про це прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявив на пресбрифінгу 27 травня під час робочої поїздки в Дніпропетровську область, повідомляє урядова пресслужба.

За його словами, внутрішній авіаперевізник має закуповувати українські літаки, але ведуться перемовини й про придбання літаків міжнародних виробників. Зокрема, перемовини тривають з трьома найбільшими світовими компаніями.

«Розвиток української національної авіакомпанії має сприяти й розвитку авіабудівництва в Україні. Держава вперше за 30 років почала активно замовляти літаки в наших заводів. Зокрема, досягнуто домовленості та підписано контракти на постачання трьох літаків серії Ан для Збройних Сил, а також двох літаків Ан для Міністерства внутрішніх справ», — відзначив Денис Шмигаль.

Він також сказав, що створення власної національної авіакомпанії сприятиме виконанню двох завдань – розвитку авіабудування та здешевленню квитків на внутрішні рейси.

За словами Дениса Шмигаля, новий очільник Міністерства інфраструктури "отримав завдання прискорити процес перемовин та роботи для створення такого національного авіаперевізника".

Зазначимо, через приїзд прем'єр-міністра в місті великі затори. Не працюють деякі світлофори на Січеславською Набережній і в центрі Дніпра, а також на Запорізькому шосе.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...