App Store Google Play

Дніпропетровщина – лідер України за кількістю іноземних інвестицій – Денис Шмигаль

27.05.2021 21:30
Дніпропетровщина – лідер України за кількістю іноземних інвестицій – Денис Шмигаль

Дніпропетровщина – номер один в Україні за кількістю іноземних інвестицій. На цьому наголосив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час форуму UkraineInvest Talks у Дніпрі.

«Дніпропетровщина – номер один в Україні за кількістю іноземних інвестицій, які сюди вкладені. Безперечний, безумовний лідер. Основні інвестиції зосереджені в обласному центрі, в новоутвореній великій громаді», – сказав Денис Шмигаль. 

За роки незалежності України в економіку Дніпропетровщини залучили понад 4,7 млрд дол США прямих іноземних інвестицій, розповів голова ОДА Валентин Резніченко.

«Найбільше інвестицій залучили з країн ЄС. Переважно партнери регіону спрямували кошти на розвиток промисловості», – наголосив Валентин Резніченко.

На форумі UkraineInvest Talks говорили про інвестиційний клімат та важливість приватно-державного партнерства.


«Для залучення інвестицій держава має створити відповідні економічні, податкові умови. А ще – розвивати інфраструктуру. Так, завдяки будівництву доріг поповнюється державний фонд та розвивається бізнес», – сказав заступник керівника Офісу Президента Кирило Тимошенко.

Одна з тем форуму – як будувати міста, де живуть щасливі люди, наголосив міський голова Дніпра Борис Філатов

«Створюємо всі умови, аби люди хотіли жити і працювати саме тут. Від довіри мешканців залежить і економічне зростання, і стабільність, і перспективи та захищеність інвестицій», – зазначив Борис Філатов.

Сьогодні Дніпро прагне стати комфортним містом, що відповідає сучасним світовим стандартам, підкреслив головний архітектор Дмитро Волик. 

«Намагаємося зробити міське середовище більш доброзичливим та гуманістичним. Сформувати нові ідентифікатори, які б стали для міста знаковими», – поділився головний архітектор  Дніпра Дмитро Волик.

«У Дніпрі втілюємо найбільший інвест-проєкт в Україні. Завдяки коштам європейських банків будуємо чергові 4,5 км метро, – розповів директор дніпровського метрополітену Андрій Ліпьошкін. – Розмір позики – 34 млн євро. Сподіваємося, наш приклад сприятиме подальшому залученню інвестицій у розвиток міста».  

Форум UkraineInvest Talks: Dnipro започатковує серію зустрічей, спрямованих на популяризацію інвестиційного потенціалу в регіонах України. Це платформа, де інвестори можуть дізнатися про прогрес реформ та бізнес-клімат у Східній Україні.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нам не вірили, що Московія - ворог, а москвини - геть не братський народ.Нам не вірили, що вони вдерлися до Криму і Донбасу не через Майдан, Яроша і Порошенка, а через імперську пиху та бажання нашої...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...
Перемовини дають Путлеру тактичну передишку, шанс закріпитися на окупованих територіях, перегрупуватися, обманути і знову піти в наступ, щоби змусити нас до капітуляції. Ми маємо битися, щомиті і...