App Store Google Play

За останні два місяці на утилізацію коронавірусних відходів на Дніпропетровщини витратили майже півмільйона гривень

25.05.2021 08:00
За останні два місяці на утилізацію коронавірусних відходів на Дніпропетровщини витратили майже півмільйона гривень

Під час пандемії коронавірусу обсяг використання медичних відходів збільшився майже вдвічі. Після використання таких матеріалів їх необхідно знезаражувати та віддавати підприємствам, які мають відповідну ліцензію, на безпечне спалювання.

Такі відходи знищують у спеціальних печах при високих температурах. Протягом останніх двох місяців на утилізацію медичних відходів пов’язаних із пандемією коронавірусу в Дніпропетровській області витратили 422,7 мільйона гривень, передає Дніпроград. 

За ковідною процедурою замовила утилізацію медвідходів Нікопольська міська лікарня №4 на 19,8 тис грн. Безпечне знищення скляної тари коштували 6 грн за кілограм, а клінічних відходів (голок, шприців, бинтів і тд) - 27 грн за кілограм. У січні лікарня замовляла ідентичні послуги у цієї ж компанії за такою ж ціною. ТОВ «Науково – виробнича компанія «Укрекопром» є одним з найбільших постачальників послуг з утилізації відходів за коронавірусною процедурою в усій Україні. 

В свою чергу, “Центр первинної медико-санітарної допомоги” Богданівської сільради замовив таку послугу у ТОВ “Еко-Нова”. Компанія має зібрати та утилізувати 20 люмінесцентних, енергозберігаючих чи бактерицидних ламп (10,5 грн за одну) та 10 ртутних термометрів (40 грн за один). Також до кінця року компанія має знешкоджувати шприци, голки, рукавички, бахіли, маски та інше медичне обладнання. Загалом це коштуватиме лікарні 149, 7 тис грн.

Для Першотравенської міської лікарні ТОВ “Екологічні переробні технології” вивезе 100 кілограмів медичних відходів - засобів індивідуального захисту, за 30-32 гривні за кілограм. У свої послуги фірма закла­дає завантаження, переве­зення, знешкодження та паку­вальну тару. 

За такою ж ціною - 30 грн за кілограм, замовила послуги на знищення медичних відходів Криворізька міська лікарня №16. А от Криворізька лікарня №1 заплатила за кілограм 21,8 грн. 

Найдорожче за утилізацію відходів заплатила Дніпропетровська багатопрофільна клінічна лікарня з надання психіатричної допомоги - 55 гривень за один кілограм віходів. Медзаклад уклав угоду із ТОВ “ДСЛ-210”. У січні Міська клінічна лікарня № 21 ім. Попкової замовляла утилізацію медичних засобів у ТОВ “ДСЛ-2010” за 46 грн за кілограм. На ринку утилізації небезпечних відходів фірма “ДСЛ-2010” вже 11 років. Її власник Сьомик Вячеслав також є одним із керівників київського осередку партії “Батьківщина”.

Зазначимо, лише у листопаді Кабінет Міністрів України додав послуги із поводження з медичними відходами до переліку того, що можна купувати за процедурою COVID-19 — ці зміни набули чинності 10 грудня.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...
Нам не вірили, що Московія - ворог, а москвини - геть не братський народ.Нам не вірили, що вони вдерлися до Криму і Донбасу не через Майдан, Яроша і Порошенка, а через імперську пиху та бажання нашої...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...