App Store Google Play

Дніпрянам розповіли про зміни у нарахуванні субсидій

20 Травня 14:00
Дніпрянам розповіли про зміни у нарахуванні субсидій

З 1 травня житлові субсидії призначаються лише після подання нових заяв і декларацій. Відповідні зміни ухвалив Уряд України. Про зміни розповіли у міській раді, повідомляє Дніпроград з посиланням на сайт міськради.

За словами головної спеціалістки відділу прийняття рішень з призначення усіх видів соціальної допомоги та компенсацій Новокодацького району Правобережного управління соціального захисту населення Дніпровської міської ради Марини Самедової, щоб не було черг, масового скупчення людей документи можна подавати протягом усіх 5 місяців неопалювального періоду. 

«Тобто з травня по вересень включно житлова субсидія всім домогосподарствам розраховуватиметься з травня. При цьому вона надається виключно у грошовій готівковій формі через перерахування коштів на рахунки громадян, які відкриті в установах уповноваженого банку. А громадяни, які раніше отримували житлову субсидію в грошовій безготівковій формі, при наданні нової заяви та декларації мають обов’язково надати до управління соцзахисту заяву з банку для виплати житлової субсидії готівкою», – розповіла під час прямої телефонної лінії 19 травня Марина Самедова. 

Бланки заяви та декларації для житлової субсидії можна роздрукувати з офіційного веб-сайту Мінсоцполітики і особисто подати або надіслати їх поштою до органів соціального захисту населення. Також документи можна надіслати в електронній формі через Єдиний державний веб-портал «Дія», офіційний веб-сайт Мінсоцполітики або інтегровані з ним інформаційні системи igov.

Окрім того, ухвалено ще низку додаткових обмежень, які впливають на право одержання житлової субсидії. Наприклад, якщо будь-хто із складу або членів сім’ї домогосподарства має у власності: більше ніж один транспортний засіб (з року випуску якого минуло менше ніж 15 років), більше ніж одне житлове приміщення (крім житла, що розташоване на тимчасово окупованій території), а також, якщо є депозитний рахунок, який перевищує 25-кратний розмір прожиткового мінімуму на 1 число місяця, з якого призначається житлова субсидія. Наразі розмір депозиту не повинен перевищувати 56 750 грн. Окрім того, субсидія не призначається, якщо протягом 12 місяців перед зверненням за призначенням державної допомоги було придбано іноземну валюту чи банківські метали на понад 50 тис. грн. 

Якщо раніше спірні питання щодо призначення житлових субсидій розглядала спеціальна комісія, то зараз це робитимуть органи соціального захисту населення (управління соцзахисту) самостійно на підставі наданих громадянами документів по суті питання.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...