App Store Google Play

Електронні петиції тепер доступні дніпрянам прямо у смартфоні

18 Травня 14:00
Електронні петиції тепер доступні дніпрянам прямо у смартфоні

Відтепер мешканці Дніпра можуть подати електронну петицію до міської ради через смартфон. Пілот продукту було анонсовано 17 травня на «Diia Summit 2.0» за участю Президента України Володимира Зеленського та Прем'єр-міністра України Дениса Шмигаля, передає Дніпроград з посиланням на сайт міської ради.

Електронні петиції – важлива складова місцевої демократії. Послугою можуть скористатися громадяни України, які мають зареєстроване місце проживання на території громади та успішно авторизувались у «Дії».

Петиції можна переглянути, подати та підтримати в застосунку та на порталі. Крім того, користувачі зможуть легко поширити їх у соціальних мережах чи роздрукувати QR-код для збирання підписів. Підписанти отримуватимуть сповіщення про стан розгляду підтриманих ними петицій, а також бачитимуть відповіді на них.

Дніпро став першим містом в Україні, який взяв участь у пілотному проєкті Національної системи держпослуг «Дія» завдяки ініціативи заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів щодо цифрової трансформації Костянтина Цепеннікова та підтримки секретаря міської ради Олександра Санжари.

Зараз послуга доступна у тестовому режимі до затвердження внесення змін до рішення міської ради «Про затвердження положення про електронні петиції».

Проєкт місцевих петицій в «Дії» реалізується за підтримки швейцарсько-української програми «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади», що реалізується Фондом «Східна Європа» та фінансується Швейцарією.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...