App Store Google Play

Електронні петиції тепер доступні дніпрянам прямо у смартфоні

18.05.2021 14:00
Електронні петиції тепер доступні дніпрянам прямо у смартфоні

Відтепер мешканці Дніпра можуть подати електронну петицію до міської ради через смартфон. Пілот продукту було анонсовано 17 травня на «Diia Summit 2.0» за участю Президента України Володимира Зеленського та Прем'єр-міністра України Дениса Шмигаля, передає Дніпроград з посиланням на сайт міської ради.

Електронні петиції – важлива складова місцевої демократії. Послугою можуть скористатися громадяни України, які мають зареєстроване місце проживання на території громади та успішно авторизувались у «Дії».

Петиції можна переглянути, подати та підтримати в застосунку та на порталі. Крім того, користувачі зможуть легко поширити їх у соціальних мережах чи роздрукувати QR-код для збирання підписів. Підписанти отримуватимуть сповіщення про стан розгляду підтриманих ними петицій, а також бачитимуть відповіді на них.

Дніпро став першим містом в Україні, який взяв участь у пілотному проєкті Національної системи держпослуг «Дія» завдяки ініціативи заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів щодо цифрової трансформації Костянтина Цепеннікова та підтримки секретаря міської ради Олександра Санжари.

Зараз послуга доступна у тестовому режимі до затвердження внесення змін до рішення міської ради «Про затвердження положення про електронні петиції».

Проєкт місцевих петицій в «Дії» реалізується за підтримки швейцарсько-української програми «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади», що реалізується Фондом «Східна Європа» та фінансується Швейцарією.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...
Нам не вірили, що Московія - ворог, а москвини - геть не братський народ.Нам не вірили, що вони вдерлися до Криму і Донбасу не через Майдан, Яроша і Порошенка, а через імперську пиху та бажання нашої...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...