App Store Google Play

Як пройде останній дзвоник у школах Дніпра в умовах пандемії

17.05.2021 21:30
Як пройде останній дзвоник у школах Дніпра в умовах пандемії

17 травня у мерії Дніпра повідомили про особливості завершення навчального року 2020–2021 та проведення свята останнього дзвоника в умовах пандемії.

Цьогоріч згідно із наказом Міністерства освіти та науки України учнів 4-х та 9-х класів звільнено від проходження державної підсумкової атестації. Так само звільнено від ДПА й учнів 11 класів, однак вони зберігають за собою право пройти її за власним бажанням. Водночас закон не звільняє від проходження ЗНО здобувачів освіти, які планують вступити до ВНЗ у 2021 році.

За словами начальниці відділу освітньої діяльності управління освіти департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради Світлани Клявченко, 15 червня учням мають вручити атестати про набуття базової загальної середньої освіти, а 30 червня – свідоцтва про повну загальну середню освіту.

«Відповідно до структури 2020–2021 навчального року останнім днем навчальних занять у комунальних закладах загальної середньої освіти Дніпровської міської ради було визначено 28 травня. Однак згідно із календарем проведення ЗНО, який був затверджений наказом Міністерства освіти і науки України, 28 травня визначено днем проведення ЗНО з математики. З огляду на те, що на базі 43 шкіл міста функціонуватимуть пункти проведення ЗНО, до роботи у яких залучено 1730 педагогів, керівникам закладів рекомендовано внести зміни до структури поточного навчального року, визначивши останнім днем занять 27 травня», – повідомила Світлана Клявченко.

Чиновниця також розповіла про особливості святкування останнього дзвоника в умовах пандемії: «Обмеження, визначені постановою Кабінету Міністрів України, забороняють у «жовтій» зоні проведення масових заходів за участю понад 1 особи на 4 кв. метри площі будівлі або відкритої території, наповнюваність залів більш як 50 %.

Також зборонено проведення у закладах освіти масових заходів за участю понад одного класу та за присутності глядачів. У разі встановлення червоного рівня небезпеки, заклади освіти не зможуть організувати свято останнього дзвоника для учнів в очному режимі».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...
Нам не вірили, що Московія - ворог, а москвини - геть не братський народ.Нам не вірили, що вони вдерлися до Криму і Донбасу не через Майдан, Яроша і Порошенка, а через імперську пиху та бажання нашої...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...