App Store Google Play

Укравтодор займеться відновленням унікальних мозаїчних зупинок

17.05.2021 15:30
Укравтодор займеться відновленням унікальних мозаїчних зупинок

У планах Укравтодору на цей рік — системний розвиток придорожньої інфраструктури. Про це заявив голова установи Олександр Кубраков у Facebook, інформує Дніпроград.

За словами голови Укравтодору, велика частина таких цінних об’єктів, як зупинкові комплекси і автопавільйони, перейшли в аварійний стан і становлять небезпеку для пасажирів.

Тепер Укравтодор розпочав процес збору даних про візуально матеріальну спадщину придорожньої інфраструктури у різних куточках країни.

«На основі цього переліку за моїм підписом буде сформовано окреме доручення для обласних Служб автомобільних доріг. Воно вимагатиме враховувати культурне значення об’єктів придорожньої інфраструктури при плануванні та реалізації дорожніх проєктів. Також цей процес буде контролювати V секція», - написав Кубраков.

Він зауважив, що деякі з об’єктів вже не підлягають навіть реставраційним роботам. 

«Однак разом ми зможемо зробити так, щоб там, де об’єкт вже неможливо зберегти — створити якісну, комфортну й естетично цінну альтернативу. У тих же Самчиках ведемо перемовини про те, щоб відтворити самчиківський розпис вже на новому проєкті. Ще у грудні минулого року ми оголошували конкурс на розробку нових типових проєктів зупинок та супутньої інфраструктури. Нагадаю, що ми все ще приймаємо пропозиції», - розповів очільник Укравтодору.

На основі пропозицій Агентство разом з ДерждорНДІ підготує технічне завдання та оголосить конкурс на розробку оптимальних проєктних та дизайнерських рішень для їх подальшого застосування на дорогах державного значення. 

«Велика частина цінних об’єктів придорожньої інфраструктури перебувають на балансі ОДА та ОТГ. Ми готові масштабувати наш досвід на загальнонаціональному рівні. Для цього ми вже здійснили перші кроки для того, щоб долучити мозаїчні зупинки, автопавільйони тощо до проєктів «Мандруй Україною» та «Велика реставрація», - зазначив Кубраков.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...
Нам не вірили, що Московія - ворог, а москвини - геть не братський народ.Нам не вірили, що вони вдерлися до Криму і Донбасу не через Майдан, Яроша і Порошенка, а через імперську пиху та бажання нашої...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...